Yorktrade - Meraklısı İçin

Yorktrade

E-İç Ticaret & E-Dış Ticaret Uzmanlığı kavramını,eğitim ve uygulamalarını gösteren Türkiye'deki İLK ve TEK yasal eğitim kurumudur. YORKTRADE Foreign Trade Institute markasına bağlı tüm eğitim kurumlarımız TC.MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI'ndan onaylıdır. YORKTRADE ; Markaların Korunması Hakkında 556 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye bağlı olarak 20/06/2003 tarihinde T.C Türk Patent Enstitüsüne bağlı olarak marka tescil onaylıdır. Türkiye'deki ilk ve tek Uygulamalı E-İç Ticaret & E-Dış Ticaret Özel Eğitim Kurumu olan YORKTRADE merkezi Newyork ‘ta bulunan York Importers and Trading Corp. Stratejik Destek Firmasının işbirliği 2003 yılında İzmir'de, 2004 yılında İstanbul'da, Ankara'da eğitim faaliyetlerine başlamıştır.

 

İletişim Bilgileri

Halaskargazi cad. No:145 Kuran İş Merkezi Kat:2 Şişli - İstanbul

TEL : (212) 233 84 14  

FAX : (212) 233 87 27

Bu sayfa daha önce 1830 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Yorktrade tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Yorktrade tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.