Özel Tasarım Kurabiye Kursu (Minik Ayıcıklar) - Mona Lisa Lezzet Atölyesi - Yemek Kursları - Meraklısı İçin
Özel Tasarım Kurabiye Kursu (Minik Ayıcıklar)

İstanbul Yemek Kursları Mona Lisa Lezzet Atölyesi

Özel Tasarım Kurabiye Kursu (Minik Ayıcıklar)

Özel tasarım kurabiye yapım tekniklerini en ince ayrıntısına kadar öğrenebileceğiniz bu eğitim sizleri yepyeni, çok eğlenceli ve çok lezzetli bir dünyaya davet ediyor.​

Eğitimin içeriği

Sizi ve sevdiklerinizi daha önce hiç çıkmadığınız bir "lezzet yolculuğuna" çıkaracak olan ÖZEL kurabiye hamurumuzun hazırlanması Kurabiye hamurunun, eğlenceli, neşeli ve değişik şekillerde lezzetler yaratabilmemiz için, kalıplarla kesilmesi ve pişirme teknikleri Şeker hamuru temel bilgileri ve renklendirme tekniklerinin uygulanması Şeker hamuru ile çok özel tasarım teknikleri ve kurabiyelerimizin dekorasyonu

Katılım ücreti Meraklısı İçin'e özel, %50 indirimle kişi başı 150 TL yerine 75 TL'dir.(KDV Dahil)
Katılımcı sayısı: 5 kişi
Süre: 1 gün (10:30 – 14:30 arası)

Özel Tasarım Kurabiye Kursu periyodik olarak Salı ve Cumartesi günleri düzenleniyor. Kayıt işlemi sonrası kurum yetkilileri size ulaşarak katılmak istediğiniz gün için rezervasyonunuzu tamamlayacaktır.

Bu kurs 2768 kez görüntülendi.

Etiketler

Mona Lisa Lezzet Atölyesi Hakkında

Mona Lisa Lezzet Atölyesi, pasta yapımının bir sanat olduğunu düşünen ve farklı lezzetlere tutkun Aslı Fırat'ın hayallerinin gerçeğe dönüşmesi.

Aslı, Bilkent Üniversitesi'ni bitirdi ve uzun yıllar 5 yıldızlı otellerde çalıştı. Daha sonra, sanat ve mutfak aşkı ağır basınca Mona Lisa Lezzet Atölyesi'ni kurdu. Bu sayede hem kendisini, hem de yarattığı lezzetler ile en özel günlerinde, hayatlarına dokunduğu insanların mutluluklarını paylaşıyor.

Aslı en çok hayvanları sever, 2 tane köpeği var, çok okur, çok yazar, resim yapar.

Mona Lisa Lezzet Atölyesi
Adres:
Caferağa Mh. General Asım Gündüz Cd.
Soner Sk. No: 1A Daire: 2 Kadıköy - İstanbul

Telefon
+90532 778 9018
+90216 347 0408

Mona Lisa Lezzet Atölyesi tarafından düzenlenen Özel Tasarım Kurabiye Kursu (Minik Ayıcıklar), yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Yemek Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir