Sevgililer Günü’ne Özel Sevgilimle Pizza Atölyesi - Mini Kitchen - Yemek Kursları - Meraklısı İçin
Sevgililer Günü’ne Özel Sevgilimle Pizza Atölyesi

İstanbul Yemek Kursları Mini Kitchen

Sevgililer Günü’ne Özel Sevgilimle Pizza Atölyesi

Bu Sevgililer Gününü farklı bir etkinlikle geçirmeye ne dersiniz? Sevgilinizle ellerinizi una bulayın! Pizza meraklısı bir çiftseniz İtalyan mutfağının vazgeçilmezi sıcak, çıtır çıtır, taptaze malzemelerle hazırlanan pizzaların yapımını Mini Kitchen'da keşfedin. Pizzanızı sevgilinizle birlikte yapın, birlikte tadın! Ne de olsa kalbinize giden yol midenizden geçer.

Sevgililer Günü'ne Özel Sevgilimle Pizza Atölyesi'nde yapılacak pizzalar; 3 mantarlı kapalı pizza (Calzone), Prosciutto ve ananslı pizza, ve Pesto, ızgara tavuk, kurutulmuş domatesli pizzadır.

Atölye 11 Şubat Salı günü, 20:00 - 22:30 saatleri arasında, Burçak Ersen eğitmenliğinde gerçekleştirilecektir.

Katılım ücreti 120 TL'dir.

 

Bu kurs 1704 kez görüntülendi.

Mini Kitchen Hakkında

Mini Kitchen, Café, Atelier ve Hecha ürün satışının birlikte gerçekleştirildiği, yemek ve lezzet ile ilgili herşeyi bulabileceğiniz küçük, butik bir mekan.

Ekim - Mayıs ayları arasında Mini Kitchen'da birbirinden farklı, mutfakta hangi seviyede olursanız olun, biri size hitap edecek olan, günübirlik, hem yetişkinler hem de çocuklar için yemek workshopları düzenleniyor.

Ayrıca Mini Kitchen konsept etkinlikler düzenleyerek ve catering servisleri ile de hizmet vermeye devam ediyor.

İletişim Bilgileri
Adres: Fenerbahçe Mahallesi Cemil Topuzlu Caddesi 2/C Kadıköy - İstanbul
Tel: 02163865177

Mini Kitchen tarafından düzenlenen Sevgililer Günü’ne Özel Sevgilimle Pizza Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Yemek Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir