De Cooks Academy

İki arkadaş tasarıma ve lezzete olan tutkumuzla de Cooks Academy'yi oluşturduk. Anınıza tat katmak için değil, o anı unutulmaz kılmak için; tümü kişiye özel hazırlanan tasarımların olduğu ve lezzet dolu eğitimlerimizin verildiği atölyemizi kurduk.

Fırından yeni çıkmış kurabiyelerimizin, cupcakelerimizin mis kokuları eşiliğinde, çikolatanın dayanılmaz lezzetiyle birlikte geçirebileceğimiz kurslar düzenledik.

Tamamı el yapımı, taze olarak hazırlanan pastalar, cupcakeler, kurabiyeler, çikolatalar hazırladık. Sizin hikayeleştirmek isteğiniz ürünlerimizi en ince detayına kadar özenle hazırlayıp, rengerenk tasarımlar oluşturmayı istedik.

Özel olmasını istediğiniz günlerinizin;  baby shower, kına gecesi, nişan, bekarlığa veda, gelin hamamı, doğum ve doğum günleriniz için özel hediyeler ve tasarım paketleri hazırladık.
Hayal ettiğiniz, farklı olmasını istediğiniz günlerinizi, siz ve sevdikleriniz için mükemmelleştirmek, size özel tasarlanan her parçayı mükemmel sunmak için sizleri atölyemize bekleriz.

İletişim Bilgileri

ADRES : Aytekin kotil cad. Özpolat sit. Açelya blok D.4 Mecidiyeköy/İstanbul
(Cevahir Alışveriş Merkezi Oyun Park'ının çıkısından çıkınca solda veya Greens Marketin sağından dönünce karşınızdaki pembe binayız.)

TELEFON: 0532 248 19 98/ 0535 707 75 76

De Cooks Academy tarafından düzenlenen tüm programlar