Zeytinyağlı Yemek Kursu - Atölye FUL - Meraklısı İçin
Zeytinyağlı Yemek Kursu

İstanbul Yemek Kursları Atölye FUL

Zeytinyağlı Yemek Kursu

Atölye Ful tarafından düzenlenen Zeytinyağlı Yemek Kursu'nda;

 • Zeytinyağlı yemek hazırlama teknikleri,
 • Püf noktaları, 
 • Yaprak Sarma, 
 • Biber Dolması, 
 • Barbunya, 
 • Taze Fasülye, 
 • Kereviz, 
 • Şakşuka, 
 • Pırasa, 
 • Patlıcan Kalyesi, 
 • Kabak Kalyesi öğretilecektir.

Kurs süresince 5-6 çeşit zeytinyağlı yemek kursiyerler tarafından hazırlanacaktır. Bir kısmı da demo olarak tattırılacaktır.

Eğitim sonunda kendi ellerinizle yaptığınız nefis zeytinyağlıları evinize götürüp sevdiklerinize tattırabilecek ve kurs sırasında grup arkadaşınızla birlikte tadabileceksiniz.

Kurs bitiminde tarifler ve 'Katılım Belgesi'' verilmektedir.

Tüm malzemeler Atölye Ful tarafından sağlanmaktadır.

Kurs süresi yaklaşık 4 saattir.  İstasyonlarımızda iki kursiyer birlikte çalışır.

Bu kursa kayıt yaptırarak ödemesini gerçekleştiren ziyaretçilerimiz ile Atölye Ful iletişim kuracak ve kursa katılım için randevu sistemiyle gün ve saat belirlenecektir. Kaydınız gerçekleştikten sonra belirlenen bir günde kursa katılabilirsiniz.

Zeytinyağlı Yemek Kursu Meraklısı İçin ziyaretçilerine özel % 50 indirim ile 180 TL yerine sadece 90 TL!

Bu kurs 12298 kez görüntülendi.

Atölye FUL Hakkında

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL 'a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz.

Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL'u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur.

Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Ayrıca aşağıdaki videomuzda, Atölye Ful'e misafir olduğumuz bir gündeki izlenimlerimizi ve Ful Özok ile gerçekleştirdiğimiz söyleşiyi izleyebilirsiniz.

Adres: Büyükdere Cad. No:58/13 Osman Apt. MECİDİYEKÖY / İSTANBUL

Telefon: 0 212 212 50 60 -  0212 212 28 88

Web: www.atolyeful.com

 

Atölye FUL tarafından düzenlenen Zeytinyağlı Yemek Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Yemek Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir