Makarna ve Makarna Sosları Kursu - Atölye FUL - Meraklısı İçin
Makarna ve Makarna Sosları Kursu

İstanbul Yemek Kursları Atölye FUL

Makarna ve Makarna Sosları Kursu

Makarnanınızı hamurundan sosuna tamamen kendiniz yapmak istemez misiniz? Damak zevkinize uygun lezzetleri yakalamanın ve en sevilen yemeklerden olan makarna çeşitlerine kendi yorumunuzu katmanın yolu Atölye Ful tarafından düzenlenen Makarna ve Makarna Sosları Kursu'ndan geçiyor.

Makarna ve Makarna Sosları Kursu'nda;

  • Temel Makarna Hamuru Yapımı
  • Fettuccini Makarna Kesimi
  • Spagetti Makarna Kesimi
  • Peynirli Tortellini Yapımı
  • Alfredo Sos Yapımı öğretilecektir.

Tüm malzemeler Atölye Ful tarafından sağlanmaktadır. 

Kurs süresi yaklaşık 3 saattir. İstasyonlarımızda iki kursiyer birlikte çalışır. 

Kurs bitiminde tarifler ve ''Katılım Belgesi'' verilmektedir. 

Eğitim sonunda kendi ellerinizle yaptığınız nefis makarnaları evinize götürüp sevdiklerinize tattırabilecek ve kurs sırasında grup arkadaşlarınızla birlikte pişirip tadabileceksiniz.

Bu kursa kayıt yaptırarak ödemesini gerçekleştiren ziyaretçilerimiz ile Atölye Ful iletişim kuracak ve kursa katılım için randevu sistemiyle gün ve saat belirlenecektir. Kaydınız gerçekleştikten sonra belirlenen bir günde kursa katılabilirsiniz.

Makarna ve Makarna Sosları Kursu Meraklısı İçin ziyaretçilerine özel %50 indirimle 120 TL yerine sadece 60 TL!

Bu kurs 20229 kez görüntülendi.

Atölye FUL Hakkında

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL 'a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz.

Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL'u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur.

Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Ayrıca aşağıdaki videomuzda, Atölye Ful'e misafir olduğumuz bir gündeki izlenimlerimizi ve Ful Özok ile gerçekleştirdiğimiz söyleşiyi izleyebilirsiniz.

Adres: Büyükdere Cad. No:58/13 Osman Apt. MECİDİYEKÖY / İSTANBUL

Telefon: 0 212 212 50 60 -  0212 212 28 88

Web: www.atolyeful.com

 

Atölye FUL tarafından düzenlenen Makarna ve Makarna Sosları Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Yemek Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir