Kremalı Cupcake Yapımı Atölyesi - Atölye FUL - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Kremalı Cupcake Yapımı Atölyesi

İstanbul Hobi Kursları Atölye FUL

Kremalı Cupcake Yapımı Atölyesi

Kremalı Cupcake Yapımı Atölyesi'ne katılarak birbirinden lezzetli farklı tarifleri uygulamayı ve hazırladığınız cupcakeleri süslemek için ilham veren teknikleri öğrenebilirsiniz. Bu tatlı atıştırmalığı kendiniz üretebilir, süsleme aşamasında yaratıcılığınızı konuşturarak sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Kremalı Cupcake Yapımı Atölyesi'nde;

  • Cupcake hazırlanışı ve pişirilmesi, 
  • Malzemelerin tanıtılması, 
  • Kremanın hazırlanışı, Renk bilgisi, 
  • Kremanın renklendirilmesi, 
  • Krema sıkma teknikleri, 
  • Krema sıkılmış cupcakelerin süslenmesi.

Tüm malzemeler Atölye Ful tarafından sağlanmaktadır. 

Kurs süresi 3,5  saattir.

Eğitim bitiminde herkes kendi süslediği cupcakeleri yanında götürüp, sevdikleriyle paylaşabilir. Kurs bitiminde cupcake tarifleri verilmektedir. 

Bu kursa kayıt yaptırarak ödemesini gerçekleştiren ziyaretçilerimiz ile Atölye Ful iletişim kuracak ve kursa katılım için randevu sistemiyle gün ve saat belirlenecektir. Kaydınız gerçekleştikten sonra belirlenen bir günde kursa katılabilirsiniz.

Kremalı Cupcake Yapımı Atölyesi, Meraklısı İçin ziyaretçilerine özel %51 indirimle sadece 49 TL!

 

Bu kurs 5069 kez görüntülendi.

Etiketler

Atölye FUL Hakkında

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL 'a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz.

Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL'u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur.

Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Ayrıca aşağıdaki videomuzda, Atölye Ful'e misafir olduğumuz bir gündeki izlenimlerimizi ve Ful Özok ile gerçekleştirdiğimiz söyleşiyi izleyebilirsiniz.

Adres: Büyükdere Cad. No:58/13 Osman Apt. MECİDİYEKÖY / İSTANBUL

Telefon: 0 212 212 50 60 -  0212 212 28 88

Web: www.atolyeful.com

 

Atölye FUL tarafından düzenlenen Kremalı Cupcake Yapımı Atölyesi , yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir