Wall Street English - Meraklısı İçin

İstanbul Dil Kursları

Wall Street English

İngilizce eğitiminde devrim yaratan ‘Blended Method' ve ‘Kişiye Özel' eğitim sistemi ile dünyanın lider İngilizce dil okulu olan Wall Street English, 28 ülkede yaklaşık 480 merkezde, her yıl 200 bini aşan öğrencisine İngilizce'yi kolayca öğrenme ve konuşabilme imkanı sunmaktadır.

Wall Street English, 2010 itibariyle dünyanın en büyük eğitim gruplarından, Financial Times ve Penguin Group'u da bünyesinde bulunduran eğitim, medya ve yayıncılık devi Pearson bünyesine katılmıştır. Wall Street English Türkiye ise 2001 yılında kurulmuş olup 9 ilde (İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, İzmit, Eskişehir, Antalya, Gaziantep, Konya), 16 merkezle faaliyetlerine devam etmektedir. WSE, bugüne kadar 60.000'in üzerinde öğrenci ve 3.000'in üzerinde kurumun çözüm ortağı olmuştur. 

İletişim Bilgileri

Tel: 444 98 99

Merkez Ofis: Büyükdere Caddesi, 15/A Hür Han 80620 Şişli / İstanbul

www.wse.com.tr

Bu sayfa daha önce 2947 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Wall Street English tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Wall Street English tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir