UXsercives - Meraklısı İçin

İstanbul Yönetim - Organizasyon

UXsercives

UXservices, deneyimli kullanıcı deneyimi tasarımcıları ve kullanılabilirlik test uzmanları ile müşterilerine kullanıcı profilleme ve persona oluşturma, etkileşim tasarımı, bilgi mimarisi tasarımı, prototip oluşturma, deneyim tasarımı, kulanılabilirlik testi ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. 

 • Sektörel Uzmanlık ve İş Ortaklıkları
  UXservices , telekomünikasyon, bankacılık, finans, perakendecilik, internet gibi bir çok sektörde yüzden fazla firmada uçtan uca kullanıcı deneyimi tasarım ve test deneyimine sahiptir.
 • Uçtan Uca Çözümler
  Kullanıcı deneyimi tasarımı sadece görsel tasarım değildir. Deneyim tasarımı, kullanıcı analizi, gereksinim yönetimi, bilgi mimarisi tasarımı ve görsel tasarımı içeren uçtan uca bir yaklaşım gerektirir. Sahip olduğumuz uluslararası deneyimlerimizle müşterilerimize uçtan uca kullanıcı deneyimi tasarımı ve test desteği sunmaktayız.
 • Kullanıcı odaklı tasarım
  Farklı profillerde persona bazlı geniş kullanıcı veri tabanımız ile sizleri gerçek ve potansiyel müşterilerinizle buluşturuyoruz. Bu sayede tasarımların ve testlerin kullanıcı odaklı bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.
 • Kullanılabilirlik Teknikleri ve Araçları
  UXservices uzmanları kullanıcı deneyimi tasarımlarında ve kullanılabilirlik testlerinde eye tracking, retrospective protocol, logging, mind mapping gibi uluslararası standartlarda teknik ve araçları kullanmaktadır.
 • UX Lab
  UXservices uzmanları çalışmalarında en gelişmiş cihaz ve yazılımları içeren uluslararası standartlarda bir tasarım ve test laboratuvarı kullanmaktadır.

 

İletişim Bilgileri

Eski Büyükdere Caddesi GIZ 2000 Plaza No:7 Ofis No: 41 Maslak - İstanbul

Tel: 0 212 290 76 64

uxservices.com

Bu sayfa daha önce 1764 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

UXsercives tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

UXsercives tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir