ÜDS - KPDS - İNGİLİZCE KURSLARI - Dil Kursları - İstanbul - English Campus - Meraklısı İçin
ÜDS - KPDS - İNGİLİZCE KURSLARI

İstanbul Dil Kursları English Campus

ÜDS - KPDS - İNGİLİZCE KURSLARI

Kurs Metod ve Detayları :  CLT ( COMMUNICATIVE LANGUAGE TEACHING ) METODU  İLE KISA ZAMANDA İNGİLİZCE KONUŞUN !

"Dil edinmenin temel amacı iletişim kurmaktır ve dil ancak kullanılarak öğrenilir… " gerçeğine dayanan CLT İngiliz filologlar tarafından geliştirilmiştir. Gramere dayanan geleneksel dil öğretme yaklaşımlarına tepki olarak ortaya çıkmıştır ve günümüzde en etkili dil öğretme metodu olarak kabul edilmektedir. CLT Metodunun en iyi şekilde uygulandığı Genel İngilizce sınıflarımızda sadece İngilizce grameri değil, gerçek anlamda günlük hayatta ve iş hayatınızda rahat bir şekilde konuşmanızı sağlayacak konuşma kalıplarını ve yapılarını çok kısa sürede kullanabilecek seviyeye ulaşırsınız. Eğitimlerimizde ağırlık verdiğimiz bu konuşma kalıpları ile kısa sürede İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşabilirsiniz. Sadece İngilizce eğitimi veren ve İngilizce öğretmenleri tarafından Kadıköy'de kurulmuş olan English Campus, harcanan zamanı ve parayı kendinin bilip, en kaliteli eğitimi, en uygun fiyatlarla ve en uygun ödeme koşullarıyla kursiyerlerine sunmayı kendisine amaç edinmiştir. Eğitimin kesinlikle ön planda tutulduğu kursumuzda öncelikli amaç %100 kursiyer memnuniyeti ile kursiyerlerimizin hedeflerine ulaşmasını sağlamaktır. Kurumumuzda son derece profesyonel bir şekilde yürütülen Üds ve Kpds kurslarımız ile birçok öğrencimizi hedeflerine ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bize Katılın, Siz de Kazanın!
 

Bu kurs 2111 kez görüntülendi.

Etiketler

English Campus Hakkında

English Campus, 2000 yılından beri eğitim sektöründe hizmet veren öğretmenler tarafından, bilgi ve tecrübelerini siz değerli kursiyerleri ile paylaşmak adına kurulmuş, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi bir Dil ve Kültür merkezidir. İstanbul'un Kadıköy  ilçesinde hem bireysel hem de kurumsal İngilizce eğitim hizmetleri vermektedir. English Campus Language and Culture Centre; Doğru eğitimi, doğru metotlarla kursiyerlerimize sunup onlara başarı kapılarını açan anahtarları sunmayı, İngilizce eğitimi için bizi seçen kursiyerlerimize ne kadar profesyonel bir kurumla çalıştıkları hissettirmeyi, Kursiyer memnuniyeti odaklı, tamamen sıcak ve samimi bir eğitim ortamı yaratmayı, Ders saatleri dışında da kursiyerlerimizin eğitimlerine katkıda bulunacak ortamı sağlamayı, Sadece eğitim sürecinde değil, her zaman kursiyerlerimizin yanında olmayı, Eğitim için harcanan zamanının ve maddi bedelin değerinin farkında olarak, en kaliteli eğitimi en uygun fiyata sunmayı kendisine amaç edinmiştir.

İletişim Bilgileri

Caferağa Mh. Moda Cd. Caferağa Mescidi Sk. No.2 Kadıköy / İSTANBUL

Telefon: +90 216 336 09 05 (pbx)

Gsm: +90 541 733 43 38

englishcampus.com.tr

 

English Campus tarafından düzenlenen ÜDS - KPDS - İNGİLİZCE KURSLARI, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dil Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir