TOEFL Kursu - Dil Kursları - İstanbul - Rennert Dil Okulu - Meraklısı İçin
TOEFL Kursu

İstanbul Dil Kursları Rennert Dil Okulu

TOEFL Kursu

TOEFL (Test Of English as a Foreign Language) Testine Hazırlık

Amerika'da eğitimine devam etmek isteyenlerin ortak kabusu olan TOEFL sınavında başarılı olabilmeniz için bir program hazırladık. TOEFL tamamen kendine özel sistemi olan bir testtir. İşte biz bu dersle, bu özel testin tekniğini kavramanızı sağlıyoruz. Başarınız için okuma, yazma, dinleme, anlama yeteneğinizi geliştirmenizi, kelime bilginizi zenginleştirmenizi hedefliyoruz. En fazla 10 kişilik sınıflarda verdiğimiz bu eğitim ile amacımız en iyi sonucu almanızı sağlamak. TOEFL'ı hedefleyen ve bu kursa katılmak isteyen öğrencilerimizin halihazırda üst ya da ileri seviyede İngilizce biliyor olması gerekiyor.
 
Eğitim Alanı Eğitim Süresi Eğitim Bedeli (KDV Dahil) Taksitli Eğitim Bedeli
TOEFL 180 saat (Akşam Sınıfı) 4000 TL 4200 TL
TOEFL 180 Saat (Gündüz Sınıfı) 3000 TL 3200 TL
TOEFL Birebir Eğitim (1 saat) 100 TL -
 

Bu kurs 2060 kez görüntülendi.

Rennert Dil Okulu Hakkında

Rennert Dil Okulu 1973 yılında bir dil bilimci olan César Rennert tarafından Amerika'da kuruldu. Mr. Rennert'in amacı; içinde neredeyse hiç konuşma olmayan, sadece yoğun gramer öğretilen ve kalabalık sınıflardan oluşan dil okullarına, alternatif bir sistem yaratmaktı. Öğrencileri konuşturmayı hedefleyen, az mevcutlu sınıflarda kaliteli eğitim veren bir dil okulu kurmak istiyordu. César Rennert, 1973 yılında işte bu hayalle yola çıktı. Kendi ana dili olan İspanyolcayı öğretmeye başladığı tek bir sınıftan oluşan Rennert Dil Okulu, bugün uluslararası, başarılı bir dil merkezi haline gelmiş durumda. Bugün Amerika'da hem New York (Manhattan) hem de Miami'de okulları bulunan kurum, ön planda tuttuğu İngilizce eğitimi alanında ESL kursları arasında hep ilk sıralarda yer alıyor. 

Rennert Dil Okulu
Çeşme Apt. No:3 D:7 Gümüşsuyu Mah. Ağa Çırağı Sokak
Fındıklı - Beyoğlu / İstanbul
+90 212 245 00 92
+90 212 245 00 93
[email protected]

rennertistanbul.com

Rennert Dil Okulu tarafından düzenlenen TOEFL Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dil Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir