Oyunculuk Okulu - Uniact Studio - Meraklısı İçin
Oyunculuk Okulu

İstanbul Tiyatro - Oyunculuk Kursları Uniact Studio

Oyunculuk Okulu

Uniact Studio bünyesindeki Oyunculuk Okulu'na katılarak profesyonel oyunculuk eğitimi alabilirsiniz. Oyunculuk Okulu temel oyunculuk kuramlarını ve tekniklerini ögrenebileceğiniz, bedensel çalışmalar yaparak yeteneğinizi keşfedebileceğiniz, sahne kullanımını deneyimleyebileceğiniz bir program sunuyor. Birçok oyunculuk ekolüyle tanışacağınız bu programda alanında uzman eğitmenlerin yönlendirmesiyle ses kullanımı ile ilgili diyafram, etkin konuşma, şarkı söyleme teknikleri gibi konulara da hakim olacaksınız.

Oyunculuk Okulu'nun programı;

  • Sahne,
  • Diksiyon,
  • Sahne Dövüşleri,
  • Kamera Önü Oyunculuğu

derslerini içermekte olup 4 ayda tamamlanmaktadır.

Bu kurs 4089 kez görüntülendi.

Uniact Studio Hakkında

Uniact Studio sadece sürekli eğitimleri ile değil, kısa süreli konuk eğitmenlerin ağırlandığı workshoplarıyla da oyunculuk meraklılarına hizmet veriyor. Oyunculuk eğitiminin yanı sıra Diksiyon ve Şan gibi yan dallarda da sertifikalı eğitimlere katılabilirsiniz.

Derya Alabora, Celal Kadri Kınoğlu, zeynep Eronat, Nursel Köse, Ergün Demir, Zeynep Aydemir, Gökçer Genç, Sinem Soner, İrfan Atasoy, Çiğdem Kiziroğlu, ve Alp Köksal Uniact Studio kadrosunda bulunan alanında uzman eğitmenlerden.

İletişim Bilgileri
Adres: İstiklal Cad. No:153 Beyoğlu/İstanbul
Tel: +90 212 252 65 52

Uniact Studio tarafından düzenlenen Oyunculuk Okulu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Tiyatro - Oyunculuk Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir