Kamera Önü Oyunculuğu Workshopu - Uniact Studio - Tiyatro - Oyunculuk Kursları - Meraklısı İçin
Kamera Önü Oyunculuğu Workshopu

İstanbul Tiyatro - Oyunculuk Kursları Uniact Studio

Kamera Önü Oyunculuğu Workshopu

Ünlü oyuncu kadrosuyla kaliteli eğitime imza atan Uniact Studio tarafından düzenlenen Kamera Önü Oyunculuğu Workshopu'na katılarak oyunculuk kabiliyetinizi doğru şekilde kullanmanın yöntemlerini keşfederek oyunculuğunuzu geliştirebilirsiniz.

Oyunculuk ile amatör veya profesyonel olarak ilgilenen, kendini kamera önünde görmek, oyunculuk yeteneğini keşfetmek ve geliştirmek isteyen tüm adaylar için açılan Kamera Önü Oyunculuğu Workshopu, katılımcıların öncelikle kamera önünde rahat ve doğal bir performans sergilemelerini amaçlıyor.

7 - 22 Haziran tarihleri arasında 3 hafta sonu boyunca sürecek eğitimlerle, oyuncu ve/veya oyuncu adayları kısa sürede deneyim kazanacak ve oyunculuğunu geliştirme imkânı bulacak.

Workshopta, tiyatro oyunculuğu ile kamera önü oyunculuk arasındaki farklılıklar, gözlem, değerlendirme ve tepki çalışmaları, anlık duygu değişimlerinin kamera önüne aktarılması gibi eğitimler verilecek.

Derslerden sinema, dizi, tanıtım filmi vb. yapımlarda rol almak isteyenler, oyunculuk alanında kendisini kamera önünde geliştirmek isteyenler ve spikerler faydalanabilir.

Eğitmenler: Derya Alabora, Birgül Ulusoy, Gülden Güney

Workshop Tarihleri: 7-8-14-15-21-22 Haziran

Saatler: 10:00-14:00

Katılım ücreti 550 TL'dir.

Bu kurs 2745 kez görüntülendi.

Uniact Studio Hakkında

Uniact Studio sadece sürekli eğitimleri ile değil, kısa süreli konuk eğitmenlerin ağırlandığı workshoplarıyla da oyunculuk meraklılarına hizmet veriyor. Oyunculuk eğitiminin yanı sıra Diksiyon ve Şan gibi yan dallarda da sertifikalı eğitimlere katılabilirsiniz.

Derya Alabora, Celal Kadri Kınoğlu, zeynep Eronat, Nursel Köse, Ergün Demir, Zeynep Aydemir, Gökçer Genç, Sinem Soner, İrfan Atasoy, Çiğdem Kiziroğlu, ve Alp Köksal Uniact Studio kadrosunda bulunan alanında uzman eğitmenlerden.

İletişim Bilgileri
Adres: İstiklal Cad. No:153 Beyoğlu/İstanbul
Tel: +90 212 252 65 52

Uniact Studio tarafından düzenlenen Kamera Önü Oyunculuğu Workshopu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Tiyatro - Oyunculuk Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir