Çocuklar İçin İngilizce Drama Eğitimi - Helen O’Grady Drama Akademisi - Tiyatro - Oyunculuk Kursları - Meraklısı İçin
Çocuklar İçin İngilizce Drama Eğitimi

İstanbul Tiyatro - Oyunculuk Kursları Helen O’Grady Drama Akademisi

Çocuklar İçin İngilizce Drama Eğitimi

Dünyanın dört bir yanında eğitim veren Helen O'Grady Drama Akademisi 6-11 yaş arası tüm drama meraklılarını İngilizce Drama Eğitimi'ne davet ediyor. Çocuğunuzun hem İngilizcesini geliştirebileceği, hem de oyunculuk konusunda kendini geliştirebileceği bu eğitim uzman eğitmenler tarafından veriliyor.

Drama Yoluyla Gelişim İngiltere'deki uzman eğitim birimi tarafından hazırlanan son derece gelişmiş ve benzersiz bir İngilizce drama programı ile çocuklar;

  • Şevk, enerji ve hayata olumlu yaklaşma
  • Özgüven
  • Özsaygı
  • Sözel iletişim
  • Etkili sosyal iletişim kurma becerilerini geliştiriyor
  • İngilizce'yi doğaçlama konuşma rahatlığı ediniyor ve çok eğleniyorlar.

20 Eylül Şubat 2014 tarihinde başlayacak olan ikinci dönem için dönem boyunca kayıt yaptırabilirsiniz.

Helen O'Grady Drama Akademisi'nde derslere katılmak isteyen tüm çocuklar için ÜCRETSİZ DENEME DERSİ fırsatı sunuluyor.

Derslerin Yer ve Saatleri: 
Lower Primary (6-8 yaş), Göktürk Ragıp Savaş Sanat Akademisi, Cumartesi, 10:0-11:00 
Upper Primary (9-11 yaş), Göktürk Ragıp Savaş Sanat Akademisi, Cumartesi, 11:0-12:00 

Çocuklar İçin İngilizce Drama Eğitimi'nin 16 haftalık birinci dönem ücreti 1200 TL'dir. Katılım ücreti Meraklısı İçin'e özel %5 indirimle 1140 TL'dir.

Bu kurs 6746 kez görüntülendi.

Helen O’Grady Drama Akademisi Hakkında

Helen O'Grady Drama Akademisi 1979 yılında, oyuncu ve drama öğretmeni Helen O'Grady tarafından Avustralya'da kurulmuştur. Kendisi tarafından çocuklar için özel olarak hazırlanan ‘Drama Sistemi', akademinin büyümesine temel oluşturmuş ve kısa sürede Avustralya'nın geri kalan bölgelerine ve Yeni Zelanda'ya yayılmıştır. Sonrasında ise ABD, İngiltere, İrlanda, Afrika ülkeleri, Çin, Japonya, Malta, Körfez Ülkeleri, Gürcistan, Hindistan, Endonezya, Malezya, Singapur, Filipinler, Güney Afrika ve Kanada gibi ülkelerde Helen O'Grady Drama Akademileri açılmıştır. Şu anda toplam 30 ülkede 50.000'den fazla çocuk her hafta Helen O'Grady Drama derslerine katılıyor.

Helen O'Grady Drama Akademisi Eylül 2013'ten beri İstanbul'da! Dünyanın dört bir yanında çocuklara İngilizce drama eğitimi veren dünyanın en yaygın drama okulu, artık İstanbullu çocukların da özgüven, özsaygı ve iletişim becerilerinin gelişimine katkı sağlayacak.

İletişim Bilgileri

Adres: Ragıp Savaş Sanat Akademisi, İstanbul Caddesi, Sinasos AVM, Kat:2 (Eski Mayart), Göktürk, İstanbul

 Tel: (0212) 332 10 02

Helen O’Grady Drama Akademisi tarafından düzenlenen Çocuklar İçin İngilizce Drama Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Tiyatro - Oyunculuk Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir