Helen O’Grady Drama Akademisi - Tiyatro - Oyunculuk Kursları - Meraklısı İçin

İstanbul Tiyatro - Oyunculuk Kursları

Helen O’Grady Drama Akademisi

Helen O'Grady Drama Akademisi 1979 yılında, oyuncu ve drama öğretmeni Helen O'Grady tarafından Avustralya'da kurulmuştur. Kendisi tarafından çocuklar için özel olarak hazırlanan ‘Drama Sistemi', akademinin büyümesine temel oluşturmuş ve kısa sürede Avustralya'nın geri kalan bölgelerine ve Yeni Zelanda'ya yayılmıştır. Sonrasında ise ABD, İngiltere, İrlanda, Afrika ülkeleri, Çin, Japonya, Malta, Körfez Ülkeleri, Gürcistan, Hindistan, Endonezya, Malezya, Singapur, Filipinler, Güney Afrika ve Kanada gibi ülkelerde Helen O'Grady Drama Akademileri açılmıştır. Şu anda toplam 30 ülkede 50.000'den fazla çocuk her hafta Helen O'Grady Drama derslerine katılıyor.

Helen O'Grady Drama Akademisi Eylül 2013'ten beri İstanbul'da! Dünyanın dört bir yanında çocuklara İngilizce drama eğitimi veren dünyanın en yaygın drama okulu, artık İstanbullu çocukların da özgüven, özsaygı ve iletişim becerilerinin gelişimine katkı sağlayacak.

İletişim Bilgileri

Adres: Ragıp Savaş Sanat Akademisi, İstanbul Caddesi, Sinasos AVM, Kat:2 (Eski Mayart), Göktürk, İstanbul

 Tel: (0212) 332 10 02

Bu sayfa daha önce 2096 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Helen O’Grady Drama Akademisi tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Helen O’Grady Drama Akademisi tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir