Piyano Eğitimi - Dönüşüm Atölyesi - Müzik Kursları - Meraklısı İçin
Piyano Eğitimi

İstanbul Müzik Kursları Dönüşüm Atölyesi

Piyano Eğitimi

Piyano merakınızı gidermek, bu enstrümanı çalmayı öğrenmek ve yeni bir hobi edinmek istiyorsanız Dönüşüm Atölyesi tarafından düzenlenen Piyano Eğitimi'ne katılabilirsiniz.

Piyano en temel enstrüman olarak bilinir. Her iki elin de kullanılması sonucu beynin sağ ve sol lobları aynı anda işler ve bu sebeple okul öncesi eğitimlerde kişinin gelişimine/geleceğine büyük katkılar sağlar.

Sağ el bas sesleri, sol el ise tiz sesleri verdiği için, tek başına orkestrâl eserler çalabilme yeteneğine sahiptir. Tuşlu çalgıların temeli olduğu için güncel müzikte kullanılan klavye, org, synthesizer, akordeon gibi enstrümanları da çalabilmenize olanak sağlar.

Birebir özel ders şeklinde düzenlenen Piyano Eğitimi, haftada 1 gün - 1 saat sürmektedir.

Kayıt işleminizi tamamladıktan sonra kurum yetkilileri sizinle iletişime geçtiklerinde, size uygun bir gün ve saat belirleyerek bu eğitime katılabilirsiniz.

Katılım ücreti Meraklısı İçin ziyaretçilerine özel aylık 250 TL'dir. (KDV Dahil)

Erken kayıt fırsatı:
Piyano eğitimi için şimdi kayıt olduğunuzda, eğitim süresi boyunca sabit fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

Bu kurs 3638 kez görüntülendi.

Dönüşüm Atölyesi Hakkında

donusum-atolyesi.jpg Dönüşüm Atölyesi kendini, isteyerek geleceğiniz, yola zaten gönüllü çıktığınız ve aradığınızı nihayetinde bulacağınız, bulduğunuzda ise aslında "kendinizle" karşılaşacağınız bir eğitim merkezi olarak tanımlıyor. Bir çok enstrüman, sanat dalı ve kişisel gelişim üzerine eğitim veren atölyede, çeşitli dönemlerde ve farklı sürelerde gerçekleşen; çocuklardan yetişkinlere farklı yaş gruplarına yönelik özel ve grup dersleri yapılıyor.

Dönüşüm Atölyesi'nde sunulan eğitimlerden bazıları; Yaratıcı Drama, Oyunculuk ve Bilinçaltı Terapi Teknikleri'dir.

İletişim Bilgileri
Adres: Mecidiyeköy Mh. Selâhattinpınar Cd. Darcan Sk. 28/C Mecidiyeköy / Şişli - İstanbul
Tel:
0541 216 46 16

www.donusumatolyesi.net

Dönüşüm Atölyesi tarafından düzenlenen Piyano Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Müzik Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir