Oyuncular için Uygulamalı Kamera Oyunculuğu Teknikleri Eğitimi - Dönüşüm Atölyesi - Tiyatro - Oyunculuk Kursları - Meraklısı İçin
Oyuncular için Uygulamalı Kamera Oyunculuğu Teknikleri Eğitimi

İstanbul Tiyatro - Oyunculuk Kursları Dönüşüm Atölyesi

Oyuncular için Uygulamalı Kamera Oyunculuğu Teknikleri Eğitimi

Dönüşüm Atölyesi tarafından düzenlenen Kamera Oyunculuğu Atölyesi'nde Temel oyunculuk eğitimindeki vücut dili, ses kullanımı, oyunculuk yöntemleri gibi öğelerle birlikte; yakın, orta, geniş plan kamera ölçekleri, bu ölçeklerin nerelerde ve nasıl kullanıldıkları, devamlılık kavramı ve devamlılığın nasıl sağlandığı, oyuncunun hareket alanı, senaryo ve karakter analizi, senaryo üzerinde alt metin incelemeleriyle birlikte, belli filmler model alınıp uygulanarak, oyuncu adayının bu alanda yeterlilik kazanması amaçlanır.

Oyuncu adayı bu kazanımlar sayesinde kendini yalnızca sahne üzerinde ifade etmeyi değil, aynı zamanda kameranın gözünden görebilmeyi ve yönetmenin zihnindeki mizansenle kendi oyunculuğu (kişisel mizanseni) arasında bağlantı kurabilmeyi öğrenir.

Kamera Oyunculuğu Atölyesi aynı zamanda kamera arkasında çalışan veya çalışmayı düşünenler için de destekleyici bir eğitimdir.

Oyuncular için Uygulamalı Kamera Oyunculuğu Teknikleri Eğitimi 2 Ay/ 24 saat (8 hafta) sürer. Dersler haftada 1 gün – 3 saat olarak, 6 kişilik gruplar halinde düzenlenir.

Katılım ücreti Meraklısı İçin ziyaretçilerine özel %10 indirimle KDV dahil aylık 375 TL'dir.

Katılımcılarımızdan başarılı olanlar ajans ve projelere yönlendirilir.

Bu kurs 3399 kez görüntülendi.

Etiketler

Dönüşüm Atölyesi Hakkında

donusum-atolyesi.jpg Dönüşüm Atölyesi kendini, isteyerek geleceğiniz, yola zaten gönüllü çıktığınız ve aradığınızı nihayetinde bulacağınız, bulduğunuzda ise aslında "kendinizle" karşılaşacağınız bir eğitim merkezi olarak tanımlıyor. Bir çok enstrüman, sanat dalı ve kişisel gelişim üzerine eğitim veren atölyede, çeşitli dönemlerde ve farklı sürelerde gerçekleşen; çocuklardan yetişkinlere farklı yaş gruplarına yönelik özel ve grup dersleri yapılıyor.

Dönüşüm Atölyesi'nde sunulan eğitimlerden bazıları; Yaratıcı Drama, Oyunculuk ve Bilinçaltı Terapi Teknikleri'dir.

İletişim Bilgileri
Adres: Mecidiyeköy Mh. Selâhattinpınar Cd. Darcan Sk. 28/C Mecidiyeköy / Şişli - İstanbul
Tel:
0541 216 46 16

www.donusumatolyesi.net

Dönüşüm Atölyesi tarafından düzenlenen Oyuncular için Uygulamalı Kamera Oyunculuğu Teknikleri Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Tiyatro - Oyunculuk Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir