Oryantal Dans Atölyesi - Dönüşüm Atölyesi - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Oryantal Dans Atölyesi

İstanbul Dans Kursları Dönüşüm Atölyesi

Oryantal Dans Atölyesi

Oryantal Dans önce kişinin ruhsal dengesini düzeltip, özgüven kazandırıyor ve kendini olduğu gibi sevmeyi öğretiyor. Kişi vücut yapısı, kilosu ve yaşı ne olursa olsun oryantâl dans yaptığında kadın olmaktan gurur duymayı, kendini çekici hissetmeyi ve aynı zamanda zarif hareket etmeyi öğrenebilir.

Türk oryantal stili, Mısır dansına göre daha enerjik ve hareketli bir yapıya sahipti. Türk dansçıları sayesinde dansa şpagat, köprü, diğer jimnastik ve yer hareketleri katıldı. Nergis Moğol, Sema Yıldız, Özel Türkbaş, Emine Adalet, Nejla Ateş, İnci Birol, Prenses Banu ve Nesrin Topkapı 20. yüzyılın en büyük oryantal yıldızlarıdır. 1960'lı yıllarda oryantâl dans dünyanın dört bir yanına yayılmaya başladı. Bu dansın sırlarını keşfetmek isteyenler günden güne çoğalmaktadır.

4 kişilik gruplar şeklinde düzenlenen Oryantal Dans Atölyesi'nin toplam süresi 12 hafta (3 ay) haftada 1 gün - 1,5 saattir. Kayıt işleminiz sonrası kurum yetkilileri sizinle katılacağınız programın planlanması için iletişim kuracaklardır.

Oryantal Dans Atölyesi Meraklısı İçin ziyaretçilerine özel %10 indirimle 175 TL yerine aylık 155 TL'dir.

Erken kayıt fırsatı:
Oryantal atölyesi için şimdi kayıt olduğunuzda, eğitim süresi boyunca sabit fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

Bu kurs 5754 kez görüntülendi.

Dönüşüm Atölyesi Hakkında

donusum-atolyesi.jpg Dönüşüm Atölyesi kendini, isteyerek geleceğiniz, yola zaten gönüllü çıktığınız ve aradığınızı nihayetinde bulacağınız, bulduğunuzda ise aslında "kendinizle" karşılaşacağınız bir eğitim merkezi olarak tanımlıyor. Bir çok enstrüman, sanat dalı ve kişisel gelişim üzerine eğitim veren atölyede, çeşitli dönemlerde ve farklı sürelerde gerçekleşen; çocuklardan yetişkinlere farklı yaş gruplarına yönelik özel ve grup dersleri yapılıyor.

Dönüşüm Atölyesi'nde sunulan eğitimlerden bazıları; Yaratıcı Drama, Oyunculuk ve Bilinçaltı Terapi Teknikleri'dir.

İletişim Bilgileri
Adres: Mecidiyeköy Mh. Selâhattinpınar Cd. Darcan Sk. 28/C Mecidiyeköy / Şişli - İstanbul
Tel:
0541 216 46 16

www.donusumatolyesi.net

Dönüşüm Atölyesi tarafından düzenlenen Oryantal Dans Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.