Modern Dans Eğitimi - Dönüşüm Atölyesi - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Modern Dans Eğitimi

İstanbul Dans Kursları Dönüşüm Atölyesi

Modern Dans Eğitimi

Dans meraklıları Dönüşüm Atölyesi tarafından düzenlenen Modern Dans Eğitimi'ne davetliler! Bu eğitime katılarak yeni bir hobi edinmeye ne dersiniz?

Modern Dans, bir şeyleri kalıplar içinde görmek yerine, bu kalıpları kırarak, yaratıcılığı ön plana çıkaran ve sanatçının kendinden bir şeyler katabileceği kompozisyonlar haline getirmeyi amaçlar. Bu durumda Modern dans, sadece kalıpların kırılması fikriyle yola çıkmayıp, özüne yoğunlukla baleden, müzikten, tiyatrodan kısacası sanatın her dalından her parçayı alarak yaratıcılığın enginliği içinde birbirine harmanlamaktadır.

Modern dans 19. yüzyıl balesinden birçok yönden farklıdır. Modern dansta bedenin hareketleri akıcıdır. Yerçekimi kuralını kabul eden modern dansçı, somut yerle ilişkili hareketlerde bulunur. Buna karşın bale dansçısı yeri terk etmek, sanki havalanmak ister. Modern dansın işlediği temalar da 19. yüzyılın romantik lirik ve peri masalı içerikli balesinden farklı; gerçekçi, ciddi, çoğu zaman da coşkulu ve duygusaldır. Modern dans balenin klâsik beş pozisyonunu ve zıplama, dönüş, vuruş, kayış gibi hareketlerini daha da geliştirdi. Modern dansçılar beden hareketlerini sınırlamayan rahat giysiler kullanırlar. Klâsik bale müziği yerine senfonik yapıtlardan yararlanma cesaretini gösteren modern dansçı müziğe yaklaşımında gerçekten yaratıcıdır.

Modern Dans Eğitimi 7-8 yaştan itibaren verilmektedir.

10 kişilik gruplar şeklinde düzenlenen Modern Dans Eğitimi, haftada 1 gün - 1 saat sürmektedir.

Katılım ücreti Meraklısı İçin ziyaretçilerine özel %10 indirimle KDV dahil aylık 190 TL'dir.

Erken kayıt fırsatı:
Modern Dans eğitimi için şimdi kayıt olduğunuzda, eğitim süresi boyunca sabit fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

Bu kurs 4779 kez görüntülendi.

Dönüşüm Atölyesi Hakkında

donusum-atolyesi.jpg Dönüşüm Atölyesi kendini, isteyerek geleceğiniz, yola zaten gönüllü çıktığınız ve aradığınızı nihayetinde bulacağınız, bulduğunuzda ise aslında "kendinizle" karşılaşacağınız bir eğitim merkezi olarak tanımlıyor. Bir çok enstrüman, sanat dalı ve kişisel gelişim üzerine eğitim veren atölyede, çeşitli dönemlerde ve farklı sürelerde gerçekleşen; çocuklardan yetişkinlere farklı yaş gruplarına yönelik özel ve grup dersleri yapılıyor.

Dönüşüm Atölyesi'nde sunulan eğitimlerden bazıları; Yaratıcı Drama, Oyunculuk ve Bilinçaltı Terapi Teknikleri'dir.

İletişim Bilgileri
Adres: Mecidiyeköy Mh. Selâhattinpınar Cd. Darcan Sk. 28/C Mecidiyeköy / Şişli - İstanbul
Tel:
0541 216 46 16

www.donusumatolyesi.net

Dönüşüm Atölyesi tarafından düzenlenen Modern Dans Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir