Bağlama Eğitimi - Dönüşüm Atölyesi - Müzik Kursları - Meraklısı İçin
Bağlama Eğitimi

İstanbul Müzik Kursları Dönüşüm Atölyesi

Bağlama Eğitimi

Bağlama çalmaya merak saranlar Dönüşüm Atölyesi tarafından düzenlenen bu eğitime katılarak hem yeni bir enstrüman çalmayı öğrenebilir, hem de müzikal anlamda kendilerini geliştirerek yeni bir hobi edinebilirler.

Temel el hareketleri ve pozisyonlarıyla başlayan dersleri, sol elde parmak açma çalışmaları ve klavye üzerinde doğru tutuş ve düzeltme egzersizleriyle devam eder.

Teorik bilgilerin öğretilmesiyle basit etütler çalışılmaktadır. Solfej, ritm bilgisi ve bona çalışmaları yapılmakta, enstrüman üzerinde teknik konular öğrenciye verilmektedir.

Usta-çırak yöntemi ile birlikte ilerleyen saz derslerinde, önemli halk müziği sanatçılarımızın eserleri, yazım ve çalış teknikleri incelenmektedir. Seçilen parçalarla nüans ve yorumlama tekniklerine bakılmaktadır. Tekniği geliştirmeye yönelik dersler, repertuar oluşturma çalışmalarıyla devam eder.

Birebir özel ders şeklinde düzenlenen Bağlama Eğitimi, haftada 1 gün - 1 saat sürmektedir.

Kayıt işleminizi tamamladıktan sonra kurum yetkilileri sizinle iletişime geçtiklerinde, size uygun bir gün ve saat belirleyerek bu eğitime katılabilirsiniz.

Bağlama Eğitimi Meraklısı İçin ziyaretçilerine özel aylık 250 TL' dir.

Bu kurs 4066 kez görüntülendi.

Dönüşüm Atölyesi Hakkında

donusum-atolyesi.jpg Dönüşüm Atölyesi kendini, isteyerek geleceğiniz, yola zaten gönüllü çıktığınız ve aradığınızı nihayetinde bulacağınız, bulduğunuzda ise aslında "kendinizle" karşılaşacağınız bir eğitim merkezi olarak tanımlıyor. Bir çok enstrüman, sanat dalı ve kişisel gelişim üzerine eğitim veren atölyede, çeşitli dönemlerde ve farklı sürelerde gerçekleşen; çocuklardan yetişkinlere farklı yaş gruplarına yönelik özel ve grup dersleri yapılıyor.

Dönüşüm Atölyesi'nde sunulan eğitimlerden bazıları; Yaratıcı Drama, Oyunculuk ve Bilinçaltı Terapi Teknikleri'dir.

İletişim Bilgileri
Adres: Mecidiyeköy Mh. Selâhattinpınar Cd. Darcan Sk. 28/C Mecidiyeköy / Şişli - İstanbul
Tel:
0541 216 46 16

www.donusumatolyesi.net

Dönüşüm Atölyesi tarafından düzenlenen Bağlama Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Müzik Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir