Atölye Ayla Algan - Tiyatro - Oyunculuk Kursları - Meraklısı İçin

İstanbul Tiyatro - Oyunculuk Kursları

Atölye Ayla Algan

Atölye Ayla Algan; 1999 yılından bu yana yapımcı, yönetmen ve ajansların talepleri doğrultusunda oluşturulan "Reklam, Dizi ve Sinema Oyunculuğu" eğitim müfredatı ile özellikle son yıllarda televizyon dizilerinin sayısındaki olağanüstü artış sonucunda, televizyon ve sinema sektörünün "Eğitimli Oyuncu" ihtiyacını karşılamak üzere açılmıştır.

Atölye Ayla Algan'ın ünlü mezunları arasında Barış Arduç, Çağatay Ulusoy, Bergüzar Korel, Turabi, Tolgahan Sayışman, Melisa Sözen, Onur Tuna, Nihat Altınkaya, Hazal Kaya, Sera Tokdemir, Kadir Kandemir, Soner Sarıkabadayı, İlker Kızmaz, Serkan Şenalp, Kaan Urgancıoğlu gibi isimler yer almaktadır.

Bilgi için:

Telefon:  0(212) 231 17 17 (Sevinç Özer - Eğitim Koordinatörü)

Twitter: @AtolyeAylaAlgan

E-mail: info@aylaalgan.com.tr

www.atolyeaylaalgan.com

Harbiye / İstanbul

Bu sayfa daha önce 6286 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Atölye Ayla Algan tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Atölye Ayla Algan tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
220 TL