Temel Fotoğrafçılık Eğitimi - Fotoğrafçılık Kursları - İstanbul - Mehmet Yalhi - Meraklısı İçin
Temel Fotoğrafçılık Eğitimi

İstanbul Fotoğrafçılık Kursları Mehmet Yalhi

Temel Fotoğrafçılık Eğitimi

Özel fotoğrafçılık eğitimi veriyorum.
Eğitim, her ders 2-2.5 saat olacak şekilde toplam 3 ders ve 6-8 saatten oluşmaktadır.
Toplam ders ücreti bireysel eğitimlerde 450 TL, grup eğitimlerinde 300 TL'dir.
Ders sonunda isteğe bağlı olarak, eğitim konularının pratik uygulaması yapılması için Sultanahmet, Eminönü v.b. lokasyonda, teknikler uygulamalı olarak anlatılmaktadır.
Özel dersler, sınıf eğitimlerinden farklı olarak sizlerin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda şekillendirilebildiği için ve özel sorulara cevaplar verilebildiği için çok daha etkin olmaktadır.
Eğitim için makine şart değildir ancak varsa yanınızda getirmenizde fayda var. Özel derslerin bitmesi teknik desteğin bitmesi anlamına kesinlikle gelmiyor. Fotoğraf tekniklerini öğrenmek bir süreç gerektirir ve bu süreç içerisinde de mutlaka yeni sorular ortaya çıkar. Dolayısıyla eğitim sonrası, bu işi ben artık öğrendim deyinceye kadar bana dilediğiniz her an telefonla veya e-mail yoluyla soru iletebilirsiniz veya karşılıklı görüşebiliriz.

Detayı eğitim içeriğine ayrıca http://www.mehmetyalhi.com/fotograf-egitimi.aspx sayfasından ulaşabilirsiniz.

Eğitim yeri : Palladium AVM karşısı Incity Sitesi A7 D12 Adres: Yeni Sahra Mah. Halk Cad., Incity Sitesi, Ataşehir / İst.

* Özel dersler öğrencinin kendi evinde veya belirleyeceği bir mekanda da verilebilir.

Ders programı ve ücretlendirme
Bireysel eğitim 1. Gün: 150 TL/2 saat 2. Gün: 150 TL/2 saat 3. Gün: 150 TL/2 saat
Grup eğitimi (En fazla 3 kişi) 1. Gün: 100 TL/2 saat (kişi başı) 2. Gün: 100 TL/2 saat (kişi başı) 3. Gün: 100 TL/2 saat (kişi başı) Uygulamalı dış çekim eğitimi: 150 TL/gün (kişi başı)

Ders günleri: Yoğunluğa göre hafta içi veya hafta sonu olabilir, birlikte belirliyoruz.
* Ders süresince yiyecek, içecek ve müze v.b. girişlere ait masraflar öğrenciye aittir.

Grup eğitimi: 300 TL / Bireysel eğitim: 450 TL

 

Bu kurs 2901 kez görüntülendi.

Mehmet Yalhi Hakkında

1968 yılında İstanbul'da doğdu. İFSAK (İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği) üyesi. Öğrenimini Boston Üniversitesi'nde Üretim Mühendisi olarak tamamladı. 

Fotoğrafa ilgisi 1980'li yıllarda başladı. O dönemden bugüne, Türkiye başta olmak üzere, dünyanın birçok ülkesini gezdi ve fotoğrafladı. 2005 - 2006 yılları arasında, Digital Photoline dergisinde, 2 yıla yakın süreyle fotoğraf tekniklerini anlatan makaleleri yayınlandı. Manzara ve şehir fotoğraflarının bazıları özel ve resmi kurumlarda tanıtım ve reklam amaçlı kullanıldı. Çeşitli fotoğrafları ödüller aldı ve sergilendi. Fotoğraf yarışmalarında jüri olarak görev aldı. 2005 yılında İFSAK'ın İzzet Keribar ile birlikte yürüttüğü, Güneydoğu Asya'daki tsunami felaketzedeleri için düzenlenen yardım kampanyasında fotoğrafları satışa sunuldu ve satış geliri felaketzedelere aktarıldı. 

Halen reklam ajansları için profesyonel olarak moda çekimleri, ürün çekimleri ve çeşitli firmalar için de endüstriyel ve tanıtım fotoğrafları çekmektedir.

İletişim Bilgileri

Tel: (0216) 663 22 06 - (0532) 263 40 94 

 

Mehmet Yalhi tarafından düzenlenen Temel Fotoğrafçılık Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Fotoğrafçılık Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir