Temel Fotoğraf Atölyesi - Fotoğrafçılık Kursları - İstanbul - Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi - Meraklısı İçin
Temel Fotoğraf Atölyesi

İstanbul Fotoğrafçılık Kursları Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi

Temel Fotoğraf Atölyesi

Fotoğrafçılığa giriş seviyesinde olan program içeriği şöyledir:

1. HAFTA(4,5 saat): Fotoğrafçılığa giriş, fotoğraf makineleri türleri, fotoğraf makinesinin çalışma prensipleri, objektifler, objektif türleri, filtreler, fotoğrafçının diğer yardımcı araçları, makine satın alırken dikkat edilmesi gerekenler, fotoğrafın oluşumu – diyafram, enstantane ilişkisi,  enstantane ve diyafram seçimi örnekleri, net alan derinliği hesapları ve uygulama

2. HAFTA(4,5 saat): Fotoğrafta ışık bilgisi, ışık kaynakları, ısı değerleri, ışığın kullanımı ve kompozisyona etkisi, beyaz dengesi ve iso kavramları. Fotoğrafta kompozisyon ve kadraj, fotoğrafta ritim, ilgi merkezi, altın kesim, kontrast vb konularla örnek fotoğraflar üzerinden fotoğrafta fotoğrafçının seçimleri ve ünlü fotoğrafçılarının portfolyolarının tartışılması

3. HAFTA(7 saat): (Tüm gün Uygulamalı Çekim Gezisi) Şimdiye kadar öğrendiklerimizi, çekeceğimiz uygulamalı fotoğraflarla pekiştireceğimiz keyifli bir çekim gezisi.

Kurs ücreti: 235 TL yerine 215 TL

Bu kurs 2830 kez görüntülendi.

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi Hakkında

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi 7 yılı aşkın zamandır her düzeyde fotoğrafçılık kursu veren ve moda, reklam gibi birçok alanda çok önemli kurumlara fotoğraf hizmeti veren bir kurumdur. 

Burak Bulut özellikle fotoğraf eğitmeni olarak şimdiye kadar 2000'den fazla kursiyeri eğitmiş, sayısız kursiyer eğitimlerden ve danışmanlığımızdan sonra fotoğrafçılığı iş edinerek başarılı bir meslek hayatına adım atmışlardır. Ayrıca son derece aktif olan ve günden güne büyüyen atölye ailemizle çeşitli aktiviteler de gerçekleştirmekteyiz. 

İletişim Bilgileri

Telefon & Fax  0212 238 79 20
E-posta  [email protected]
Web adresi www.burakbulut.net

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi tarafından düzenlenen Temel Fotoğraf Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Fotoğrafçılık Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir