Tango Kursu - Dans Kursları - İstanbul - DansKeyfi - Meraklısı İçin
Tango Kursu

İstanbul Dans Kursları DansKeyfi

Tango Kursu

ARJANTİN TANGO :
Arjantin'den yayılarak tüm dünyayı etkisi altına almış bir dansı öğrenmek ister misiniz? Arjantin Tango derslerimize dilerseniz partnerli, dilerseniz tek başınıza katılabilirsiniz.

Her yaştan katılımcıya açıktır. Deneme dersleri için randevu alabilirsiniz.

Ayrıca Turkiye'nin onde gelen egitmenleri esliginde, Salsa, Oryantal, International Latin, Flamenko, Roman, Zumba, HipHop, Arjantin Tango,Vals, Modern Dans, Perkusyon ve Dugun Dansi branslarinda egitimler verilmektedir.

Bu kurs 2517 kez görüntülendi.

DansKeyfi Hakkında

Danskeyfi Dans Akademileri 1999 yılında Dans sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

Akademimizin Altunizade Şubesi,  İstanbul'un ulaşım konusunda en merkezi yerlerinden olan Altunizade semtinde yer almakta olup Dans Merkezimiz toplamda 700 metrekarelik alanıyla Türkiye'nin önde gelen dans eğitim merkezlerindendir.

Aynı anda farklı branşlarda eğitim verilebilen 4 ayrı Stüdyomuz , dersinizi beklerken keyifle zaman geçirebileceğiniz kafe bölümümüz, bay ve bayan soyunma odalarımız ve studyolar ile kafe bölümünde bulunan 2 ayrı lavabo ve tuvalet bölümümüz ile hizmet vermekteyiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kısıklı Cad. No:5 Başaran İş Mrk. Bodrum Kat Altunizade / İSTANBUL

Tel: +90 216 651 79 99 / +90 507 311 55 55

DansKeyfi tarafından düzenlenen Tango Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir