Yoga Kursu - Yoga Academy - Meraklısı İçin
Yoga Kursu

İstanbul Spor - Sağlıklı Yaşam Yoga Academy

Yoga Kursu

Orijinal Yoga Sistemi'nin uygulandığı Yoga dersleri verilmektedir. Kişilerin genel durum ve  ihtiyaçlarına yönelik farklı programlar da uygulanmaktadır. Zayıflamak icin Yoga Programı, Çocuklar için Yoga Programı, Hamileler için Yoga Programı, Nefes Teknikleri, Meditasyon, Anne ve bebekler için Yoga Programı, Gençler için sınava yönelik Yoga Programı, 60 yaş üstü için Yoga Programı, çeşitli rahatsızlıklara yönelik Yoga Terapi Dersleri gibi...

Bu kurs 2352 kez görüntülendi.

Yoga Academy Hakkında

2001 yılında kurulmuş olan Yoga Academy'nin amacı Yoga eğitimini bilimsel bir şekilde gerçekleştirmek,Yoga Tekniklerini olduğu gibi vermek,insanların fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığını geliştirmek ve spirituel evrimine yardım etmektir.

Yoga Academy'nin yurt içinde ve yurt dışında bulunan merkezlerinde Orijinal Yoga Sistemi insanlığa olduğu gibi aktarılmakta ve Yoga'nın sayısız faydalarından herkesin yararlanması sağlanmaktadır.Her ay düzenlenen doğayla içice olan Yoga Academy Festivalleri'ne yüzlerce kişi katılmaktadır.

Yoga Academy tarafından düzenlenen Yoga Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Spor - Sağlıklı Yaşam kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir