Klinik Pilates Kursu - R-Form Fitness Center - Spor - Sağlıklı Yaşam - Meraklısı İçin
Klinik Pilates Kursu

İstanbul Spor - Sağlıklı Yaşam R-Form Fitness Center

Klinik Pilates Kursu

R-Form Fitness Center tarafından düzenlenen Klinik Pilates Kursu'na katılarak uzman eğitmenler eşliğinde sağlıklı bir vücuda kavuşabilir ve formunuzu koruyabilirsiniz.

Bel fıtığı, boyun fıtığı, diz ve eklem rahatsızlıkları gibi sağlık sorunlarınızın çözümü Klinik Pilates'te olabilir. Ayrıca Klinik Pilates bu sorunların genel kaynağı olan fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olurken vücudunuzun esneklik kazanmasını da sağlar.

Bu kurs 3949 kez görüntülendi.

R-Form Fitness Center Hakkında

R-Form Fitness Center geniş kullanım alanı ve fitness, zumba, beslenme danışmanlığı, sauna gibi çeşitli alanlarda bayanlara özel hizmet veren bir spor ve güzellik salonudur. Alanında deneyimli akademisyen eğitmenleri ve güzellik uzmanları ile rahat, ferah ve hijyenik bir ortamda formunuzu ve güzelliğinizi korumanız için alternatiflerden birini tercih edebilirsiniz.

Sağlık, güzellik, eğlence ve huzuru bir arada bulabileceğiniz R-Form Fitness Center uygun fiyatlarıyla da ilgi çekici bir kurum.

İletişim Bilgileri
Adres: Silivri Kapı Mah. Çevre Sok. No:7/C (ÇEVRE TİYATROSU ARKASI) KocaMustafaPaşa FATİH İSTANBUL
Tel: 0212 530 59 54

R-Form Fitness Center tarafından düzenlenen Klinik Pilates Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Spor - Sağlıklı Yaşam kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir