Yüzme Kursu - Bakırköy Yıldırım Spor Kulübü - Meraklısı İçin
Yüzme Kursu

İstanbul Spor - Sağlıklı Yaşam Bakırköy Yıldırım Spor Kulübü

Yüzme Kursu

Yetişkinlere özel ve grup dersleriyle stilli yüzmeyi öğretiyoruz. Derslerimiz Yenibosnada özel bir kolejin kapalı ısıtmalı havuzunda gerçekleştirilmektedir. Ayrıca çocuklara yönelik kış yüzme okulunda, 5 yaş ve üstü çocuklara yüzmeyi tekniğine uygun bır şekilde öğreterek, onları lisanslı yüzücüler olarak yetiştiriyoruz.

Yetişkinler için yüzme kursumuzun çalışma gün ve saatleri: Çarşamba 20:00-22:00 ve Pazar 17:00-19:00 

Çocuklar için yüzme kursumuzun çalışma gün ve saatleri:  Pazar 17:00-19:00 

Yetişkinler ve çocuklara yönelik yüzme kurslarımızın aylık 8 saatlik ücreti 170TL'dir

Bu kurs 2880 kez görüntülendi.

Bakırköy Yıldırım Spor Kulübü Hakkında

Bakırköy Yıldırım Spor Kulübü 2007 yılında kurulmuş resmi ve federe bir yüzme kulübüdür. Yüzme su altı ve triatlon branşlarında tescil almıştır. Yetişkinlere yüzme öğretimi özel ve grup dersleri şeklinde kurslar düzenlemektedir

Çocuklara da yönelik olarak da yaz ve kış yüzme okulları düzenlemekte ve onların yüzücü olmalarını sağlayacak şekilde yüzme takımızda lisanslı yüzücüler olarak yetiştirmektedir.

Ayrıca grup dersleri için zamanı olmayan, daha kısa zamanda yüzme öğrenmek isteyen veya gruba uyum sağlayamayacığını düşünen yetişkin veya çocuklar için de birebir özel yüzme dersleri verilmektedir.

İletişim Bilgileri
Tel: 0212 542 32 91/ 0532 423 10 35

Bakırköy Yıldırım Spor Kulübü tarafından düzenlenen Yüzme Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Spor - Sağlıklı Yaşam kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir