Özel Yüzme Dersleri - Bakırköy Yıldırım Spor Kulübü - Meraklısı İçin
Özel Yüzme Dersleri

İstanbul Spor - Sağlıklı Yaşam Bakırköy Yıldırım Spor Kulübü

Özel Yüzme Dersleri

Her yaşa özel yüzme dersleri veriyoruz. Özel yüzme dersleri, grup derslerine katılamayan, öğrenme zorlugu çeken, su korkusu olanlar ve hızlı yüzmeyi öğrenmek isteyenlere yönelik bir çalışmamızdır.

Yenibosna'da özel bir kolejin havuzu ve Ataköyde 5 yıldızlı bır otelin havuzunu kullanıyoruz.

Yetişkinler ve çocuklara özel birebir yüzme dersleri, bir kişilik özel ders, 2 kişilik özel ders ve 3 kişilik özel dersler şeklinde verilmektedir. Randevu ile çalışıyoruz ve yüzme öğretme garantisi veriyoruz.

Bu kurs 2270 kez görüntülendi.

Bakırköy Yıldırım Spor Kulübü Hakkında

Bakırköy Yıldırım Spor Kulübü 2007 yılında kurulmuş resmi ve federe bir yüzme kulübüdür. Yüzme su altı ve triatlon branşlarında tescil almıştır. Yetişkinlere yüzme öğretimi özel ve grup dersleri şeklinde kurslar düzenlemektedir

Çocuklara da yönelik olarak da yaz ve kış yüzme okulları düzenlemekte ve onların yüzücü olmalarını sağlayacak şekilde yüzme takımızda lisanslı yüzücüler olarak yetiştirmektedir.

Ayrıca grup dersleri için zamanı olmayan, daha kısa zamanda yüzme öğrenmek isteyen veya gruba uyum sağlayamayacığını düşünen yetişkin veya çocuklar için de birebir özel yüzme dersleri verilmektedir.

İletişim Bilgileri
Tel: 0212 542 32 91/ 0532 423 10 35

Bakırköy Yıldırım Spor Kulübü tarafından düzenlenen Özel Yüzme Dersleri, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Spor - Sağlıklı Yaşam kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir