Özel Yüzme Dersi - Avas Yüzme Kursu - Spor - Sağlıklı Yaşam - Meraklısı İçin
Özel Yüzme Dersi

İstanbul Spor - Sağlıklı Yaşam Avas Yüzme Kursu

Özel Yüzme Dersi

Türkiye'de yüzme bilmeyenlerin ve öğrenmek isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Çeşitli nedenlerden dolayı yüzme öğrenmeye zaman ayıramayan, su korkusu, derinlik korkusu olan yüzlerce yetişkine ve çocuğa yüzme öğrettim. Yüzme öncelikle beyinde başlar. Bunun bilincinde olarak, bilimsel, teknik ve psikolojik yöntemlerle yüzme dersleri vermekteyim. Eğer yüzme öğrenmeye kesin kararlıysanız bu işin %90' nını başarmışsınız demektir.Bana düşen görev sizlere bilimsel ve teknik yöntemlerle yüzmeyi  öğretmektir.

Şayet sizlere ben yüzme öğretemezsem hiç kimse öğretemez.

Bu kurs 2782 kez görüntülendi.

Avas Yüzme Kursu Hakkında

Eğitmen: Adem Ekitaş

Yüzmeye 5 yaşında başladım. Çeşitli spor kulüplerinde ve anaokullarında yüzme dersleri verdim. 1998 yılından beri bi fiil yüzme eğitmenliği yapmaktayım. Her yaşa özel birebir özel yüzme dersleri vermekteyim. Bu bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Yüzmeyi öğrenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Sıcak bir yaz gününde havuzda, su parkında veya denizde yüzmek çok zevklidir. Yüzmek çok eğlencelidir ancak boğulma gerçek bir tehdittir. Yüzme bilenler arasında bile boğulma çok sık görülmektedir. Bu nedenle Yüzme sporunu her yaşa ve herkese öğretmeyi ilke edinmiş deneyimli antrenör olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Havuz Adresi
Güneşli Yolu Atatürk Cd. Radar Karşısı/Hacı Arif Bey Sk. No:2 Yenibosna / Bahçelievler / İstanbul

Avas Yüzme Kursu tarafından düzenlenen Özel Yüzme Dersi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Spor - Sağlıklı Yaşam kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir