SoulCollage İçe Yolculuk - Psikoloji - Kişisel Gelişim Kursları - İstanbul - Akademik Danışmanlık - Meraklısı İçin
SoulCollage İçe Yolculuk

İstanbul Psikoloji - Kişisel Gelişim Akademik Danışmanlık

SoulCollage İçe Yolculuk

SoulCollage® Seena Frost tarafından geliştirilen kendini keşfetme sürecinin eğlenceli ve sezgisel bir biçimidir. Kendimizi tüm yönlerimizle kutlamak için yaratıcı bir yoldur.

Hayatımızın koşuşturmasını geride bırakarak resimler, imgeler ile çalışarak yaratıcı ve sezgisel yönümüzü kullanıp resimleri kesip yapıştırıp kartlar yapacağız.

Kart verme süreci bilinçaltımıza girmek için bir yol, anılarımıza, duygularımıza ya da farkındalıklara bir davettir. Sanat yapmak yerine kişinin kendini keşfetmesi sürecidir. Kartlar ve görüntüler kişisel ve evrensel bağlantıyı, hayatımızın devam eden bir anlatımını oluşturur.

SoulCollage® çalışması için hiç bir sanat tecrübesi beklenmez. Sadece kartlarımız, resimlerimiz, makas ve yapıştırıcımız olması yetelidir.

SoulCollage® ile içe yolculuk çalışmasına hepinizi bekliyoruz.

Çalışma günleri:

  • 8 Kasım 2013 Cuma saat 10.00-13.00 arası
  • 15 Kasım 2013 Cuma saat 10.00-14.00 arası
  • 29 Kasım 2013 Cuma saat 10.00-13.00 arası
  • 6 Aralık 2013 Cuma saat 10.00-14.00 arası
  • 13 Aralık 2013 Cuma saat 10.00-12.00 arası

Kurs ücreti: 450 TL yerine 400 TL

Kesin kayıt için paranın 5 Kasım'’a kadar bankaya yatırılması gerekmektedir. Banka bilgileri ve farklı ödeme seçenekleri için 0 545 552 57 50 numaralı telefondan Ayça Uzel’i ile görüşebilirsiniz.

Bu kurs 2003 kez görüntülendi.

Akademik Danışmanlık Hakkında

ZEYNEP BALCI, PCC (Uzm. Psikolojik Danışman – Koç)

Zeynep Balcı profesyonel kariyerine  yüzme antrenörlüğü ile başlamıştır. Marmara Üniversite'si Eğitim Bilimleri Bölümü'nde Araştırma Görevlisi olarak bulunduğu süreç içerisinde öğrencilerle mesleki yönlendirme, teröpatik grup yönetimi, terapi ve test uygulama çalışmaları yürütmüştür. Bu yıllarda spor psikoloğu olarakta bir tenis takımına destek vermiştir. Üniversite'den ayrıldıktan sonra İsviçre Sigorta başta olmak üzere bir çok şirkete İnsan Kaynakları ve Eğitim alanında danışmanlık vermeye başlamıştır. 1999 yılından itibaren çalışmalarını Kurucusu olduğu Akademik Danışmanlık şirketinde sürdürmektedir.

Yeşim Cimcoz, Yazar, Yazı Danışmanı, Reiki Master, AMT EFT Master Uygulayıcısı - SoulCollage® Uygulayıcısı

Türkiye, Nijerya, İngiltere ve ABD'de geçen çocukluk ve gençlik yıllarından sonra George Mason Universitesinden Yaratıcı Yazarlık Lisans Diploması ile 1988 yılında mezun oldum. 1989 yılında yazmak için Türkiye'ye taşındım. Bilkent Üniversitesinde okutmanlık yaparken Dil Eğitimi üzerine Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. Istanbul'a taşındıktan sonra Bilgi Universitesinde Hazırlık Bölümünü kurdum. Daha sonra Yeditepe Üniversitesi Edebiyat Bölümünde Yazarlık eğitimleri ve Tercüme dersleri verdim. Reiki ile tanıştıktan sonra başlayan şifa yolculuğum beni EFT'ye, Geçmiş Yaşam Terapisine götürdü. Yol döndü dolaştı tekrar yazıya getirdi. 15 yıldır yazarlık eğitimleri veriyor şifa çalışmaları düzenliyorum. Bugün 2012 yılında kurduğum Yazı Evinde yazarlık eğitimleri veriyor, Yazının Terapi gücü üzerine çalışmalar yürütüyorum. 2002 yılında SoulCollage ile tanışıp kendi çalışmalarımda sık sık kullandım. 2011 yılının yazında Mirabai Joan Kolari rehberliğinde Hollanda'da Sertifikalı SoulCollage uygulayıcısı oldum. Bugün hem İngilizce hem de Turkçe bu çalışmaları çok sevdiğim dostum Zeynep Balcı ile yürütüyorum.

Yazarlara danışmanlık, roman, öykü, kişisel gelişim kitapları üzerine adım adım danışmanlık veriyorum. SoulCollage® Uygulayıcı olarak çalışmalar yürütüyorum. Gruplara ve bireylere hem sanal hem de Istanbul'da Yazı Evinde Yazı eğitimleri düzenliyorum.

Yazarak Hafifleyin kitabım 2004 yılında, Şifayı Beklerken kitabım 2011 yılında çıktı.

İletişim Bilgileri

Tel: 0 216 547 51 11

Tophanelioğlu Cad. Avrupa Holding Binası Koşuyolu, İsmail Zühtü Paşa Konağı No:11 Kat:3 Altunizade İstanbul

www.akademikpsikoloji.com

yazievi.yesimcimcoz.com

Akademik Danışmanlık tarafından düzenlenen SoulCollage İçe Yolculuk, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Psikoloji - Kişisel Gelişim kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir