Dekoratif Sabun Kursu - Sema Bozoklar Design Atelier - Fiyonk Pasta - El Sanatları - Meraklısı İçin
Dekoratif Sabun Kursu

İstanbul El Sanatları Sema Bozoklar Design Atelier - Fiyonk Pasta

Dekoratif Sabun Kursu

Ev dekorasyon mağazalarında yüksek fiyatlara satılan mis kokulu sabunların yapımını öğrenmek, sevdiklerinize yapmak ve özel günlerinizde davetlilerinize hediye etmek, hatta aile bütçesine katkıda bulunmak için sabun yapımını tüm teknik bilgi ve detaylarıyla görmek hiç de zor değil. Bir gün sadece 2,5 saatinizi ayırarak, siz de kolaylıkla çeşit çeşit sabunlardan yapabilirsiniz. Workshopumuz en fazla 5 kişinin katılımıyla gerçekleşmektedir ve gelirken hiçbir malzeme getirmenize gerek bulunmamaktadır. Workshop sonunda 8 adet sabunu da beraberinizde götürebilmektesiniz.

Bu kurs 3917 kez görüntülendi.

Sema Bozoklar Design Atelier - Fiyonk Pasta Hakkında

Sema Bozoklar Design Atelier ve Fiyonk Pasta'da pasta, kurabiye, cupcake yanı sıra sabun yapımı ve çiçek modelleme gibi kursları bulabilirsiniz.

 
İletişim Bilgileri
0 539 465 10 39
Sema Bozoklar Design Atelier - Fiyonk Pasta tarafından düzenlenen Dekoratif Sabun Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. El Sanatları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.