Özel Yabancı Dil Dersi - SDM Language School - Dil Kursları - Meraklısı İçin
Özel Yabancı Dil Dersi

İstanbul Dil Kursları SDM Language School

Özel Yabancı Dil Dersi

Şişli SDM Language School'da

  • Almanca
  • İngilizce
  • Arapça
  • Rusça
  • İtalyanca
  • İspanyolca
  • Yunanca
  • Fransızca
  • Çince

arasından seçeceğiniz bir yabancı dilde Türk ya da yabancı hocalardan alacağınız birebir özel dersler ile etkili şekilde yabancı dil öğrenebilirsiniz. Bu kurs tüm seviyelerden yabancı dil öğrenmek isteyenlere açıktır.

Özel yabancı dil derslerinin saati 35 TL'dir.

* Bu kampanya 17 Nisan 2014 tarihine kadar geçerlidir.

Bu kurs 2317 kez görüntülendi.

SDM Language School Hakkında

SDM LANGUAGE SCHOOL, 1994 yılından bu yana İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Yunanca ve yabancılar için Türkçe olmak üzere çeşitli dillerde eğitim vermekte olan bir dil okuludur.

Birebir eğitimler ve kurumsal eğitimler olmak üzere öğrenci adaylarımıza eğitim çözümleri sunmaktayız. İletişime dayalı eğitim metotlarını benimsemiş olan kurumumuz ve eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin ihtiyaçlarını birinci planda tutarak, kişilere ve kurumlara özel, ihtiyaçlarına en etkili biçimde cevap verecek olan eğitim planlaması gerçekleştirmekte ve eğitim programı süresince gelişim raporları ve performans deperlendirmeleri aracılığıyla eğitimleri daha verimli hale getirmektedir.

Her öğrencinin öğrenme hızı ve öğrenme şeklinin farklı olmasından yola çıkarak tasarlanan dersliklerimizde, hem işitsel hem de görsel yönden teknolojinin en son imkanlarını kullanarak, öğrencilerimizin konforlu dersliklerde eğitim alıyor olması, dış etkenlerden kaynaklanabilecek konsantrasyon bozuklularını en aza indirmektedir.

Alanında uzman, pedagojik formasyon sahibi eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin tüm eğitim ihtiyaçlarına cevap verecek donanıma sahiptir. Kurulduğu günden beri, öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarına kalıcı ve akılcı çözümler getiren SDM LANGUAGE SCHOOL, amatör ya da profesyonel bireyler ve aynı zamanda birçok tanınmış kurum tarafından tercih edilmektedir.

İletişim Bilgileri

Tel: 212 233 09 99

Halaskargazi Caddesi Sadıklar Apt. No:198 Kat:3 Şişli - İSTANBUL

www.sdm.com.tr

SDM Language School tarafından düzenlenen Özel Yabancı Dil Dersi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dil Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir