Satış Ortaklığı Programı - Meraklısı İçin

Satış Ortaklığı (Affiliate) Programımız

Meraklısı İçin satış ortaklığı programı ile sizleri de kazancına ortak olmaya çağırıyor. Web sitenizdeki ziyaretçilerinize ya da diğer mecralarda sizi takip eden insanlara hem birbirinden keyifli deneyimler yaşayabilecekleri etkinlikler önerebilir hem de onların sizin önerinizle satın alacakları tüm kurslardan kazanç sağlayabilirsiniz.

Size özel bağlantıya tıklayarak sitemizi ziyaret eden kullanıcıları 30 gün süre ile sizin referasınız ile sistemimizde tanımlanır. Bu süre içinde, sizin linkiniz harici kaynaklardan bile olsa, sitemizi ziyaret ettiklerinde yapacakları her işlem için komisyon kazanmaya devam edersiniz.

Minimum Ödeme Limiti Yok

Satış ortaklığı programımızda sizin referansınız ile yapılan tüm işlemler için ödemelerinizi herhangi bir alt limit olmadan yapıyoruz. Her ay satış ortaklarımız aracılığı ile gerçekleşen satışlardan elde edilen komisyon tutarını, takip eden ayın sonunda topluca size ödüyoruz. 

Web sitenizin/bloğunuzun içeriğini zenginleştirin.

Ayrıca size özel satış ortaklığı (Affiliate) kodunuz ile Meraklısı İçin sitemizde yer alan ziyaretçilerinize uygun olduğunu düşündüğünüz istediğiniz kursları duyurabilirsiniz. Örneğin affiliate kodunuz merakli ise tek yapmanız gereken sitemize vereceğiniz bağlantıların sonuna ?ref=merakli ekini eklemek. Bu kadar basit. Bu bağlantı ile gelen her ziyaretçiyi satış ortaklığı programı kapsamında sizin referansınız kabul edeceğiz ve gerçekleştirecekleri her kurs kaydından ek gelir elde edebileceksiniz.

Size özel referans kodunuz ile anasayfamıza link vermek için

http://www.meraklisiicin.com/?ref=merakli

şeklindeki bağlantıyı paylaşmanız yeterli. Ancak doğrudan bir kurs sayfasına yönlendirme yapmak isterseniz de bağlantınızı 

http://www.meraklisiicin.com/temel-fotograf-egitimi?ref=merakli

şeklinde de kullanabilirsiniz. (Örneklerdeki merakli kodunu size özel affiliate kodu ile değiştirmelisiniz.)

Satış ortaklğı (affiliate) sistemimiz ile ilgili her türlü sorunuz için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bol kazançlar :)

İlginizi çekebilir