SAS Uluslararası Özel Güvenlik - Meraklısı İçin

İstanbul Yönetim - Organizasyon

SAS Uluslararası Özel Güvenlik

Sas Uluslararası Özel Güvenlik Koruma ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. 31 ARALIK 2004 tarihinde Özel Güvenlik Eğitim Şirketi Faaliyet İzin Belgesini alarak eğitim faaliyetlerine başlamıştır.

Türkiye'de lisans almış ilk firmalardan biridir.

Eğitim Kurumu, eğitimlerini, son derece titiz araştırmalar sonucu seçilen yönetici ve eğitmenler ile sürdürmektedir. Şirket çalışanları, en üst düzey yöneticisinden, en alt çalışanına kadar güvenlik işini gerçek mesleği olarak görür, kariyerinin gelişimini bu anlayışa göre planlar. Tüm personel, sektör standartlarına uygunluğunu kanıtlamış kişilerden oluşmaktadır.        

Müşteri memnuniyeti, şirket kültürümüzdür. Çalışanlarımız, bütün görevlerinde takım çalışmasını benimsemiştir. Şirketimiz Kalite Politikası kabul kriterlerini eğitim ve denetleme oluşturmaktadır.

İletişim Bilgileri


Hürriyet Mahallesi, Eski Londra Asfaltı, Önaldı İş Merkezi Kat: 8 No: 6 / Şirinevler - İstanbul

Tel: 212 451 40 04

sasguvenlik.com.tr

Bu sayfa daha önce 1931 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

SAS Uluslararası Özel Güvenlik tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

SAS Uluslararası Özel Güvenlik tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir