SAE Eğitim Enstitüsü - Meraklısı İçin

İstanbul Yönetim - Organizasyon

SAE Eğitim Enstitüsü

SAE, 15.000'in üzerinde aktif öğrencisiyle dünyanın en eski ve en büyük özel medya eğitim kurumudur ve Ses, Dijital Film & Animasyon, Web Tasarımı & Geliştirme ve Oyun Tasarımı alanlarında 30 yılı aşkın bir zamandır eğitime uluslararası standartlar getirmektedir.

SAE, 1976'da Sydney-Avustralya'da School of Audio Engineering adıyla kuruldu. Doksanlı yılların ortalarında Audio Engineering öğrenim programının genişletilerek Multimedia ve Dijital Film programlarıyla zenginleştirilmesiyle birlikte bu isim değiştirildi ve SAE Enstitüsü doğmuş oldu. Bugün SAE okullarından oluşan ağ, beş kıtada 26 ülkeyi kapsamaktadır.

SAE enstitüleri başarılı bir «uygulamalı öğrenim» stratejisi izler. Çünkü insan bir işi en iyi kendisi yaparak öğrenir. Öğrenim temel olarak, yoğun ve endüstrinin gereklerine uygun bir uygulama eğitimi olarak sunulur. Öğrenciler modern, zengin donanımlı, son teknolojiye uygun stüdyolarda bağımsız çalışarak, basit alıştırmalardan profesyonel projelere varıncaya kadar birçok iş sürecini uygulamalı olarak gerçekleştirirler. Böylece, genelde ancak meslek hayatında çalışarak kazanılan, değerli bir uygulama bilgisi elde edinilir. Teorik olarak öğrenilen bilgiler güncel ödevlerle uygulanır, öğrencinin sorunlara çözüm getirme yeteneği geliştirilir. Öğrencilerin kendi başarıları ve kendi yaptıkları keşiflerden zevk almaları, onları meslek alanında güçlü bir özgüven kazanma yolunda teşvik eder ve yol gösterir. Bunlar, ilerideki meslek hayatında yeri doldurulamayacak niteliklerdir.

İletişim Bilgileri

Lüleci Hendek Caddesi No. 60 34425 Beyoğlu/ İstanbul

Tel: +90 (0) 212 292 37 38

istanbul.sae.edu 

Bu sayfa daha önce 3048 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

SAE Eğitim Enstitüsü tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

SAE Eğitim Enstitüsü tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir