Resim Kursu - Çizim - Tasarım Kursları - Ankara - Ankara Akademi Sanat - Meraklısı İçin
Resim Kursu

Ankara Çizim - Tasarım Kursları Ankara Akademi Sanat

Resim Kursu

Sevgili Öğrenciler ve değerli veliler, bu yıl çocuklarınızı ödüllendirerek yeteneklerini keşfediniz. Küçük ve yetişkin grupları olarak ayrılan resim öğrencilerimiz okulumuzun atölyesinde uzman resim öğretmenlerimiz ve profesyonel ressamlar eşliğinde seviyelerine göre çalışmalar yaparlar.

İç Mimarlık - Grafik - Endüstriyel Tasarım - Çizgi Film Animasyon Resim Öğretmenliği - Sahne Tasarımı - Moda Tasarım - Fotografçılık - Resim - Heykel - Seramik - Baskı Sanatları - Tekstil - Geleneksel Sanatlar bölümlerine hazırlık dersleri verilmektedir.

  • - Akrilik
  • - Guaj
  • - Karakalem
  • - Yağlı Boya

Bu kurs 9484 kez görüntülendi.

Ankara Akademi Sanat Hakkında

Ankara Akademi Sanat Gençlik Kulübü olarak, Ulusal ve Uluslararası her türlü kaynağı etkili ve verimli şekilde kullanarak; Tiyatro, Müzik, Dans, Resim, Kişisel Gelişim gibi ana dallarda fikri ve vicdanı hür nesillerin yetiştirilmesine katkıda bulunmak ve günümüz şehir insanının giderek artan stresli yaşamından sıyrılıp sosyal aktivitelere katılmalarını sağlayarak sizlere hizmet vermeyi kendimize görev edinmiş bulunmaktayız.

Ulusal ve uluslararası ortamlarda mensubu olmaktan övünç duyulan, vereceği eğitim - öğretim, üreteceği projeler ve sanatla ülkemizin çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkmasına katkıda bulunacak lider bir akademi olmaktır.

Farkında olmak hayatımızın her anında kullandığımız terimlerin başında gelmektedir. Peki biz kendi hayatımızın ne kadar farkındayız? Sosyal hayat kalitemiz istediğimiz standartlar da mı, yoksa istediklerimizi hep yarınlara erteleyerek yaşamımızı renksiz ve tekdüze yaşamayı mı seçiyoruz?

Uluslararası standartları göz önünde bulundurursak, dış ülkelerdeki bireylerin kendilerine daha çok zaman ayırdıklarını, sanatla ve kişisel gelişimleriyle daha fazla ilgilendiklerini görmekteyiz.

Hedeflerimizin ana temasını "BİZ" olarak belirlemek, katılımcılarımızın hayatlarına ufak dokunuşlarla renk gelmesini sağlamaktır. Hayal gücümüzü genişletmek, yaratıcılığımızı artırmak, hayatımızın her anına estetiği temel olarak koymak, kaliteli ve eşsiz hizmet anlayışımızla hizmet vermeye devam etmek, profesyonel kadromuzla hem çocuklarımızın gelişimine katkıda bulunmak hem de yetişkinlerin hayattan daha fazla zevk almalarını sağlamak, sanatı hayatımızın her noktasına işlemesini sağlamak hedeflerimizi oluşturmaktadır.

Biz Ankara Akademi Sanat olarak; Devlet tiyatroları, Devlet Opera Balesi ve Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası sanatçılarının verdiği emeklerle; Tiyatro, Dans, Müzik, Resim gibi Sanat Dallarında attığımız adımlarla kendimizden çok emin bir şekilde ilerlemekteyiz.

İletişim Bilgileri

Mithatpaşa Caddesi No: 23/3-4  Kızılay / ANKARA

Tel: 0 312 431 22 70 

ankaraakademisanat.com

Ankara Akademi Sanat tarafından düzenlenen Resim Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çizim - Tasarım Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir