Resim Kursu - Çizim - Tasarım Kursları - İstanbul - Atölye 2B - Meraklısı İçin
Resim Kursu

İstanbul Çizim - Tasarım Kursları Atölye 2B

Resim Kursu

Çizgi çalışmaları, yerleştirme ve ölçü alma kuralları çalışmaları, perspektife giriş çalışmaları, geometrik formlar üzerinde teknik çalışmalar, obje çizimi çalışmaları, tonlamaya giriş ve hacim çalışmaları, doku çalışmaları, ışık-gölge çalışmaları, renk bilgisi çalışmaları, figür çizimi çalışmaları (Anatomi çalışmaları), iç ve dış mekan çizimleri, suluboya çalışmaları, sanat tarihi bilgisi ve mülakata hazırlık.

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cumartesi ve Pazar 

11:00 – 17:00

Erken kayıt dönemimiz 1 Kasım 2013 tarihine kadar devam edecektir.   

Bu kurs 3070 kez görüntülendi.

Atölye 2B Hakkında

Kadromuz gerek mezun oldukları üniversiteler, gerekse kendi portfolyalarıyla fark yaratmış, mesleğinde on yılı aşkın tecrübeli eğitimcilerden oluşmaktadır. Güzel sanatlara hazırlık yetenek sınavları için öncelikli prensibimiz düşünebilmeyi, kurguyu, tasarım gücünü ve farklı bakış açısını kazandırarak öğrencilerin güçlü bir desenle, alacakları sanat eğitiminin alt yapısını oluşturmaktır. Karakalem çizim kursu derslerimize misafir olarak katılıp fikir sahibi olabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Osmanağa Mah. Vişne Sok. Arif Han No: 16/18 K: 5 Altıyol – Kadıköy / İstanbul

TEL : (0216) 450 31 23 

Atölye 2B tarafından düzenlenen Resim Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çizim - Tasarım Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir