Üçü bir arada Tai Chi, Çigong, Yoga - Büyükada’da ilkbahar enerjisiyle bütünleşme kampı - Zendo Akademi - Psikoloji - Kişisel Gelişim - Meraklısı İçin
Üçü bir arada Tai Chi, Çigong, Yoga - Büyükada’da ilkbahar enerjisiyle bütünleşme kampı

İstanbul Psikoloji - Kişisel Gelişim Zendo Akademi

Tai Chi, Çigong, Yoga - Büyükada’da ilkbahar enerjisiyle bütünleşme kampı

Uzakdoğu öğretilerinin kadim şifa yöntemleri Tai Chi, Çigong ve Yoga'yı deneyimleyeceğiniz, enerjilerinizi yenileyecek harika bir haftasonu kampına davetlisiniz. Bu kampa katılarak 3 yöntemi de bir arada keşfederek hem zihinsel hem de fiziksel olarak yenilenebilirsiniz. Kendinize bir ilkbahar hediyesi verin.

Büyükada'da, İstanbul'a bir deniz yolculuğu mesafesinde, şehre hem bu kadar yakın hem de başka bir diyara gitmişçesine uzak, bol oksijenli orman havası, kuş sesleri, muhteşem gün doğumları ve batımları eşliğinde, doğanın içindeki 110 yıllık bir konağın huzurlu atmosferinde yorgunluğunuzu üzerinizden atacağınız, yenileyici kampımızda sadece bedeniniz değil, zihniniz ve ruhunuz da dinlenecek ve enerjileriniz dengelenecek.

Üçü bir arada Tai Chi, Çigong, Yoga - Büyükada'da ilkbahar enerjisiyle bütünleşme kampı 18 Nisan Cuma günü başlayacak ve 20 Nisan Pazar günü sona erecektir.

Eğitmenler: Başak Arpacıoğlu & Kaan Can

Kamp programı;

18 NİSAN CUMA
12:00‘den sonra serbest giriş
15:00 Taoist Çigong
17:00 Çay ikramı
18:00 Yoga
19:30 Akşam yemeği
21:00 Tao meditasyonu

19 NİSAN CUMARTESİ
08:00 Yoga
10:00 Kahvaltı
12:00 Ağaç duruşları ve yürüme Çigongları
14:00 Öğlen atıştırması
15:00 Tai Chi Push hands "Thui Shou"
17:00 Yoga konulu sohbet ve çay ikramı
19.30 Akşam yemeği
21.00 Sufi meditasyonu

20 NİSAN PAZAR
08:00 Yoga
10:00 Kahvaltı
12:00 Canlılık Çigongu
14:00 Kamp kapanışı ve otelden ayrılış

Katılım ücreti KDV dahil 500 TL'dir.

Katılım ücretine 2 gece konaklama + 2 kahvaltı + 2 öğlen atıştırması + 2 vejeteryan mönülü akşam yemeği + çay ikramı + 14 saatlik yoga, çigong, tai chi ve meditasyon eğitimleri dahildir.

Konaklama 2 kişilik odalarda olacaktır. İç ve dış mekanlarda çalışma yapılacağı için rahat ve mevsime uygun kıyafetler getiriniz. Kampa her seviyeden katılım kabul edilir.

18 Nisan Cuma günü kampa ulaşım saatine göre dilediğiniz eğitimden başlanabilir.

Kayıt ve rezervasyon: Kampımızın kontenjanı maksimum 12 kişilik olduğu için önceden rezervasyon yapmanız önemlidir. Son kayıt tarihi 8 Nisan'dır. Rezervasyonların kesinleşmesi için bu tarihe kadar 150 TL ön ödemenin yapılmış olması gerekmektedir.

Konaklama: Büyükada iskelesine yürüyüş ile 15 dakika mesafede yer alan Ashaka Retreat, kalabalıktan ve şehirden kaçıp dinlenmek için mükemmel bir ortama sahip.
http://ashakaretreat.com/

Bu kurs 2332 kez görüntülendi.

Zendo Akademi Hakkında

Zendo Akademi, kadim felsefe ve psikoloji öğretilerinin bedensel ve zihinsel çalışmalar ile uygulamada deneyimlenerek bireylerde zihinsel farkındalığa dönüştürülmesini amaçlayan bir eğitim kurumudur. Felsefe, psikoloji, metafizik, enerji beden ve anatomi alanlarındaki bilgi ve deneyimleriyle, disiplinlerarası çalışmanın sinerjisiyle, beden-zihin-ruh bütünleşmesine rehberlik eden bir interaktif gelişim merkezidir.

İletişim Bilgileri: Caferağa Mah. Moda cad. Gürel apt no 106 kat 1 d.1 34710 Kadikoy

Telefon: 0555 255 50 08 / 0535 369 85 78

Zendo Akademi tarafından düzenlenen Tai Chi, Çigong, Yoga - Büyükada’da ilkbahar enerjisiyle bütünleşme kampı, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Psikoloji - Kişisel Gelişim kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir