Aromaterapi Workshopu - Nar Kendin Ol Kişisel Gelişim Atölyesi - Psikoloji - Kişisel Gelişim - Meraklısı İçin
Aromaterapi Workshopu

İstanbul Günübirlik Kurslar Nar Kendin Ol Kişisel Gelişim Atölyesi

Aromaterapi Workshopu

Nar Kendin Ol Gelişim Atölyesi tarafından düzenlenen Aromaterapi Workshopu'na katılarak beden, ruh ve zihne şifa veren % 100 saf uçucu ve sabit yağları keşfedebilirsiniz.

Homemade Aromaterapi'nin kurucularından, klinik master aromatrapist Aslı San Bilgin'in hazırlayıp eğitimini vereceği Aromaterapi Workshop’u'nda, saf uçucu ve sabit yağların sağlığımıza yararlarını öğrenebilirsiniz. Topraklanmayı, şehir hayatında üzerimizde biriken elektromanyetik kirliliği ve elektriği aromaterapi yasalarını kullanarak nasıl temizleyeceğiniz hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Tüm katılımcıların çakra testi yapıp, kendilerinin ihtiyacı olan çakra yağını bulacakları bu workshop, %100 saf malzemeler ile hep birlikte hazırlayacağınız çakra yağı ürün çalışması ile sona erecek. ’’

Katılımcı sayısı 13 kişi ile sınırlıdır.

Aromaterapi Workshop’u 25 Nisan Cuma günü, 12.30 - 16.30 saatleri arasında gerçekleşecek.

Katılım ücreti 130 TL'dir.

Bu kurs 2987 kez görüntülendi.

Nar Kendin Ol Kişisel Gelişim Atölyesi Hakkında

Nar Kendin Ol Gelişim Atölyesi, Profesyonel Koç Öznur Yılmaz Berk ve Fotoğraf sanatcısı T.Atilla Berk tarafından kurulmuş Kişisel Gelişim ve Koçluk Merkezidir. Kurucularının yaşama değer katan vizyonları ile çeşitli atölyeleri her biri kendi alanında profesyonel ve bir o kadar da yaşam boyu öğrenci gören değerli eğitmenlerle çocuk, genç ve yetişkinlere özel atölye çalışmaları sunar. Koçluk Atölyesi, Öğrenci Koçluğu, Kariyer Koçluğu, Bireysel Koçluk, Kendin Ol Farkındalık Grup Çalışma Atölyesi, Temel Fotoğraf Atölyesi, Portre Fotoğrafçılığı Atölyesi, Resim Atölyesi, Yaratıcı Drama, Yaratıcı Yazarlık ve Senaryo Yazı Atölyesi, DEM Destekleyici Ebeveyn Modeli Nar Kendin Ol Gelişim Atölyesi'nde katılabileceğiniz atölyelerden bazıları

İletişim Bilgileri
Adres: Bahariye Osmanağa Mah. Canan Sok. No:3/3 Kadıköy - İstanbul

Nar Kendin Ol Kişisel Gelişim Atölyesi tarafından düzenlenen Aromaterapi Workshopu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Günübirlik Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir