Etkili İletişim Koçluk Atölyesi - Koçluk Atölyeleri - Psikoloji - Kişisel Gelişim - Meraklısı İçin
Etkili İletişim Koçluk Atölyesi

İstanbul Psikoloji - Kişisel Gelişim Koçluk Atölyeleri

Etkili İletişim Koçluk Atölyesi

"Etkili İletişim" koçluk atölyesini deneyimleyen katılımcılar, iletişim ile ilgili yepyeni beceriler elde ederek tüm ilişkilerine farkındalık getirerek arzu ettikleri açıklığı yakalama yolunda ilerleyecekler. Etkili olmayan bir iletişimden doğan çıkmazlar, kızgınlık, kırgınlık gibi duygulardan arınma ve kendilerini keşfederek daha iyi ifade etme yolunda ilerleyecekler. İltifat ve eleştiriyi kabul edebilme, yapıcı geri bildirimlerde bulunma, hayır diyebilme, ima ve dolaylı yollara yönelmeden direk iletişim kurabilme becerileri edinecekler. İletişim kurdukları kişilerle sözlerin ötesinde ifade edilenleri algılayarak gerek iş gerek özel yaşamlarında hedeflerine erişimlerinde zaman ve etkinlik kazanacaklar.

İletişim kurdukları kişilerle sözlerin ötesinde ifade edilenleri algılayarak gerek iş gerek özel yaşamlarında hedeflerine erişimlerinde zaman ve etkinlik kazanmak isteyen herkes için.

Tarih/Saat : 21 Şubat Cumartesi 10:00-13:00
Mekan: Taksim
Koçlar: Deniz Hüsrev ve Zeynep Yetkin Yılmaz
Katılım Bedeli: 150 TL

Bu kurs 1471 kez görüntülendi.

Etiketler

Koçluk Atölyeleri Hakkında

Koçluk Atölyeleri; CTI (Coaches Training İnstitute) Koçluk eğitimini tamamlamış ko-aktif yaşam koçları olan Deniz Hüsrev ve Zeynep Yetkin Yılmaz eşliğinde, kişisel gelişim alanında atölye çalışmaları düzenleyen bir kurumdur.

İletişim Bilgileri
Adres: Kuledibi, Büyük Hendek Cad. No: 7 / 3 (Zil: Atlas) Galata, Beyoğlu - İstanbul
Tel: 0532.677.78.05

Koçluk Atölyeleri tarafından düzenlenen Etkili İletişim Koçluk Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Psikoloji - Kişisel Gelişim kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir