An'da Olmak ve Hayatı Doğaçlamak - Koçluk Atölyeleri - Psikoloji - Kişisel Gelişim - Meraklısı İçin
An'da Olmak ve Hayatı Doğaçlamak

İstanbul Psikoloji - Kişisel Gelişim Koçluk Atölyeleri

An'da Olmak ve Hayatı Doğaçlamak

Şehir hayatında çoğumuz anları kaçırıyor, hayatta sürükleniyormuş gibi hissediyoruz. Şimdiki zamana; geçmişin pişmanlıkları ve öfkeleri; geleceğin kaygı ve korkularını getiriyoruz.

Sürüklenmek yerine, beslenerek gelişmek ve mutlu hissetmek için anda kalmak ve hayatı doğaçlamaya ne dersiniz?

Bu atölye çalışması an'da olmak, hazırlıksız olmakla barışık olmak, kabulde olmak ve bir yandan da kendi menzilimizi keşfetmek üzerine düzenlenmiş interaktif, hareketli, keşif dolu ve eğlenceli bir yolculuk. İçinde, bilinçli farkındalık, anda kalma meditasyonları, doğaçlama egzersizleri ve koçluk teknikleri barındırıyor.  Duygularınızın farkına varmak, stresli anlarla başa çıkmak, bedenimizi dinlemek, kendimizle ve çevremizdekilerle bağ kurmak ve eğlenmek için ideal bir çalışma.

Tarih/Saat : 28 Şubat Cumartesi 10:00-13:30
Mekan: Taksim
Koçlar: Deniz Hüsrev
Katılım Bedeli: 150 TL

Bu kurs 1682 kez görüntülendi.

Etiketler

Koçluk Atölyeleri Hakkında

Koçluk Atölyeleri; CTI (Coaches Training İnstitute) Koçluk eğitimini tamamlamış ko-aktif yaşam koçları olan Deniz Hüsrev ve Zeynep Yetkin Yılmaz eşliğinde, kişisel gelişim alanında atölye çalışmaları düzenleyen bir kurumdur.

İletişim Bilgileri
Adres: Kuledibi, Büyük Hendek Cad. No: 7 / 3 (Zil: Atlas) Galata, Beyoğlu - İstanbul
Tel: 0532.677.78.05

Koçluk Atölyeleri tarafından düzenlenen An'da Olmak ve Hayatı Doğaçlamak, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Psikoloji - Kişisel Gelişim kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir