Integral Enerji Akademisi - Psikoloji - Kişisel Gelişim - Meraklısı İçin

İstanbul Psikoloji - Kişisel Gelişim

Integral Enerji Akademisi

Uzakdoğu'nun kadim felsefe ve psikoloji öğretilerinin fiziksel egzersizlerin içinde uygulanmasıyla, enerji bütünleşmesine, zihinsel farkındalığa ve tinsel uyanışa rehberlik eden, özel integral eğitim metoduyla bireylere beden-zihin-ruh sağlıklarını korumayı ve geliştirmeyi öğreten bir akademidir.

Kurucuları Kaan Can ve Başak Arpacıoğlu uzun senelerden beri bir çok spor branşını amatör ve profesyonel olarak (futbol, voleybol, taekwondo, masa tenisi, sualtı, jiu jitsu, wing tzun, kayak, vücut geliştirme, aerobic, pilates, salsa, modern danslar) deneyimledikten sonra, 2003 senesinde uygulamaya başladıkları Uzakdoğu'nun uygulamalı kadim öğretileri yoga, tai chi ve chi kung ile içsel yolculuklarında derinleştiler. Fiziksel, enerjetik, psikolojik, zihinsel ve tinsel çalışmaları sonucunda kazandıkları bilgi ve deneyimlerini aktif spor yaşamlarından gelen derin tecrübeleriyle birleştirerek Integral Enerji Akademisi'ni yapılandırdılar. Bireylere, çocuklara, gençlere, kurumlara, sporculara, spor takımlarına eğitimler vererek ve kendilerini de sürekli geliştirerek yolculuklarına devam ediyorlar.

Bu sayfa daha önce 1621 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Integral Enerji Akademisi tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Integral Enerji Akademisi tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir