Çocuklarda Problem Davranışlar ve Başa Çıkma Yöntemleri Semineri - Erguvan Gelişim ve Danışmanlık Merkezi - Psikoloji - Kişisel Gelişim - Meraklısı İçin
Çocuklarda Problem Davranışlar ve Başa Çıkma Yöntemleri Semineri

İstanbul Psikoloji - Kişisel Gelişim Erguvan Gelişim ve Danışmanlık Merkezi

Çocuklarda Problem Davranışlar ve Başa Çıkma Yöntemleri Semineri

Erguvan Gelişim ve Danışmanlık Merkezi tarafından düzenlenen Çocuklarda Problem Davranışlar ve Başa Çıkma Yöntemleri Semineri, 0-6 yaş arası çocuk sahibi ailelere yönelik bir seminerdir. Çocuk yetiştirme serüveninde ihtiyacınız olabilecek yardımları bulabileceğiniz bu senimer, çocuklarınızın problem davranışlarını problem olarak değil sorunu ortaya çıkarma konusunda bir semptom olduğunu anlamanız ve bu semptomu ortadan nasıl kaldırabileceğinizi farkına varmanız açısından faydalı olacaktır.

Seminerin içeriği;

  • İnatçılık
  • Öfke nöbetleri
  • Dürtü kontrol bozuklukları
  • Bağlanma problemi
  • Ayrılma anksiyetesi
  • Obsesif davranışlar
  • Korkular

Çocuklarda Problem Davranışlar ve Başa Çıkma Yöntemleri Semineri 6 Nisan 2014 Pazar günü, 11:00-13:00 saatleri arasında düzenlenecektir.

Bu kurs 1315 kez görüntülendi.

Erguvan Gelişim ve Danışmanlık Merkezi Hakkında

Erguvan Gelişim ve Danışmanlık Merkezi, pedagojik danışmanlık hizmetleri veren ve çocuk gelişimi hakkında seminerler düzenleyen bir kurumdur.

İletişim Bilgileri
Adres: Mimar Sinan Mah. Ceren Sok. 12/6 Çekmeköy - İstanbul
Tel: 0216 639 13 81

Erguvan Gelişim ve Danışmanlık Merkezi tarafından düzenlenen Çocuklarda Problem Davranışlar ve Başa Çıkma Yöntemleri Semineri, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Psikoloji - Kişisel Gelişim kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir