Çocuğum Okula Hazır mı? (Seminer ve opsiyonel olarak gelişim testleri) - Erguvan Gelişim ve Danışmanlık Merkezi - Seminer Programları - Meraklısı İçin
Çocuğum Okula Hazır mı? (Seminer ve opsiyonel olarak gelişim testleri)

İstanbul Seminer Programları Erguvan Gelişim ve Danışmanlık Merkezi

Çocuğum Okula Hazır mı? (Seminer ve opsiyonel olarak gelişim testleri)

Sevgili anneler ve babalar,

Çocuğunuzun artık okula başlama yaşının yaklaşması hem çocuğunuz hem de sizin için giderek artan bir temponun habercisi gibidir. Erguvan Gelişim ve Danışmanlık ailesi olarak sizi bekleyen bu zorlu sürecin farkındayız ve bu süreçte size özel ve yardımcı olacak bir seminerimiz var. 

Bu seminer doğrultusunda çocuğunuzun okula hazırlık süreciyle ilgili size bilgi verebilir ve yapacağımız gelişimsel testlerle çocuğunuzun okula hazır bulunuşluğuyla ilgili geri bildirimlerde bulunabiliriz. Son derece samimi geçeceğini düşündüğümüz seminerimize katılmak istiyorsanız bize 0216 639 13 81 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Seminerimiz Ağustos sonu ve Eylülün ilk haftası olarak planlanmıştır.

Gün ve saat katılımcıların ortak olan zamanına göre belirlenip, sizlere duyurulacaktır.

Seminerde ele alacağımız konular:

  • Dikkat gelişimi ve dikkat süresi
  • İnce motor gelişimi
  • Psikolojik ve Sosyal gelişim
  • Bellek gelişimiÇocuk ve anne birbirinden ayrılmaya hazır mı?
  • Okul döneminin ilk zamanlarında karşılaşılabilecek sorunlar

Bu kurs 1739 kez görüntülendi.

Etiketler

Erguvan Gelişim ve Danışmanlık Merkezi Hakkında

Erguvan Gelişim ve Danışmanlık Merkezi, pedagojik danışmanlık hizmetleri veren ve çocuk gelişimi hakkında seminerler düzenleyen bir kurumdur.

İletişim Bilgileri
Adres: Mimar Sinan Mah. Ceren Sok. 12/6 Çekmeköy - İstanbul
Tel: 0216 639 13 81

Erguvan Gelişim ve Danışmanlık Merkezi tarafından düzenlenen Çocuğum Okula Hazır mı? (Seminer ve opsiyonel olarak gelişim testleri), yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Seminer Programları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir