Emei Qigong "Şifa Sanatları" Eğitimi - Emei Qigong Okulu - Psikoloji - Kişisel Gelişim - Meraklısı İçin
Emei Qigong

İstanbul Psikoloji - Kişisel Gelişim Emei Qigong Okulu

Emei Qigong "Şifa Sanatları" Eğitimi

Emei Qigong sağlık, şifa, yenilenme ve ruhsal gelişim için çok eski dönemlerden günümüze gelen, kendi içinde bütün ve farklı birçok disiplini barındıran bir sistem. Fiziksel egzersizler, meditasyon, beslenme, şifa teknikleri ve ruhsallık bu disiplinlerden birkaçı. Kişi ihtiyacına göre sistemin bütününü kullanabileceği gibi her bir öğeyi ayrı ayrı da uygulayabiliyor.

Ruh, zihin ve beden dengelenmesini nasıl sağlayacağımızı öğretmeyi hedefleyen bu eğitim hem enerji çalışmalarına dair bilgi sahibi olanlara hem de bu konuda daha önce hiç çalışma yapmamış meraklılara hitap ediyor. Öğrenilenler kendi sağlığınız için olduğu kadar başkalarına şifa vermek için de kullanabileceğiniz bilgiler içeriyor.

Emei Qigong'u farklı kılan 800 yıllık kesintisiz bir mirası kolay ve etkili bir metodoloji ile sunması. "Şifa Sanatları" eğitiminin temel taşı olan Wuji Gong formu, kendi "qi"nizi ya da enerjinizi nasıl hissedeceğinizi gösteren bir çalışma. Sabit bir formu olmayan Wuji Gong sizin doğum öncesi enerji ile çalışmanızı sağlıyor. Bu enerjinin sizi yönlendirmesine ve bir enerji denizi içinde yüzmeye benzetilebilir.

Tüm bunların yanı sıra, seminerde Emei Qigong Okulu'ndan gelen tüm temel bilgileri alabilir, farklı şifa teknikleri ile çalışabilirsiniz. Emei Qigong şifa sesleri ve Evrensel Mantra'yı hem kendiniz hem de başkaları için kullanmayı, qi şifasının 6 gizini, güçlendirilmiş objeleri, hasta enerjinin transferi ve hastalığın temizlenmesini, duygusal dengesizlikleri, acı çekmeyi sonlandırmayı ve mutluluğu sürdürmeyi öğrenebilirsiniz.

Eğitmen: Emei Geleneği 13. Soy Sahibi Büyük Usta Fu Wei Zhong

Kişi başı katılım ücreti Meraklısı İçin'e özel %10 indirimle 225 USD'dır.

Bu kurs 3636 kez görüntülendi.

Etiketler

Emei Qigong Okulu Hakkında

Emei dağı "Lofty Eyebrow Peak", Çin'in 4 Budist dağı içerisinde en yüksek ve en kutsal olandır. "Golden Summit" Altın Zirve Tapınağı ise en tepe noktasına konumlanmıştır. 1227 yılında dağda yaşayan bir rahip zirveye bir hac yolculuğu yapar. Burada, Taoist rahip derin bir meditasyon ve oruca başlar, ta ki ruhsal liderler kendisine bilgelik ve aydınlanmanı yolunu gösterene kadar. Orucunu bıraktığı zaman "Bai Yun", yani "Beyaz Bulut" adını alır. Aydınlanmış rahip, öğretmenleri tarafından kendisine öğretilen 3600 farklı düşünce, felsefe ve tekniği bir araya getirerek özgün bir sağlık sistemi oluşturur ve bu sistemi Emei Linji Qigong Okulu ya da kısaca Emei Qigong olarak adlandırır.

Emei Qigong Budism, Karma, Kanyu, akupunktur, bitkisel ilaçlar, Taoist ve Budist Qigong, Taiji, ESP (duyu dışı algı) teşhisi ve tedavisi, demir vücut, savaş sanatları ve daha birçok farklı öğretiyi içerir. Sistem, üst seviye ruhsal gelişimle beraber mükemmel sağlık elde etmek ve hastalıkların şifasını hedeflemektedir.

Grandmaster Bai Yun kutsal bilgilerini unutulmaması ve yanlış yorumlanmaması için "Emei Treasured Lotus Canon" adlı bir kitapta toplamıştır. Bugün bu kitap Beijing müzesinde bulunmaktadır. Emei Qigong Okulu, 800 yıllık bu bilgi mirasını kesintisiz olarak günümüze taşımıştır.

13. Soy Sahibi olarak görev alan Grandmaster Fu, bilgiyi batı dünyasına açmakla görevlendirilmiştir. 15 yıldan fazla bir süre Amerika'da eğitim vermiş, 2006 yılında ilk defa ülkemizi ziyarete gelmiş ve 2010 itibariyle de ülkemizde eğitim vermeye başlamıştır. Bugün yanı sıra Hong Kong ve Singapur'da da eğitim vermektedir.

Emei Qigong Okulu tarafından düzenlenen Emei Qigong "Şifa Sanatları" Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Psikoloji - Kişisel Gelişim kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir