Okul Çağı Çocuklar (6-10 yaş) Semineri - Ana Baba Rehberi - Psikoloji - Kişisel Gelişim - Meraklısı İçin
Okul Çağı Çocuklar (6-10 yaş) Semineri

İstanbul Psikoloji - Kişisel Gelişim Ana Baba Rehberi

Okul Çağı Çocuklar (6-10 yaş) Semineri

Ana Baba Rehberi tarafından düzenlenen Okul Çağı Çocuklar (6-10 yaş) Semineri 6-10 yaş arası çocukları olan anne babalara yöneliktir.

Seminerin içeriği;

  • Bilişsel, duygusal ve sosyal becerilerin gelişimi
  • Okula uyum
  • Ödev ve sorumlulukların yerine getirilmesini sağlayacak ebeveyn tutumları
  • Akran ilişkileri
  • Pozitif disiplin yöntemleri

Tarihler: 20 Mart Perşembe, 27 Mart Perşembe (2 Toplantı)
Saat: 19:30 - 21:15
Fiyat: 200 TL + KDV / Kişi - 300 TL + KDV / Çift

Bu kurs 1735 kez görüntülendi.

Ana Baba Rehberi Hakkında

Çocuk yetiştirmek, heyecan verici bir yolculuktur. Hoş sürprizlerin ve keyifli anların yanısıra çok çeşitli zorlukları da içerir. Bazen bu yolculuk yorucu gelmeye başlar, h​edefe ulaşıp ulaşamayacağınıza ilişkin kaygılarınız artar, hatta kimi zaman hedefi kaybetmiş olmaktan endişelenebilirsiniz. Böyle zamanlarda çocuk gelişimi konusunda bilgili, sizi dinlemeye hazır, hayallerinizi ve güçlerinizi yeniden keşfetmenize yardımcı olacak bir destek arayabilirsiniz. Ana Baba Rehberi, işte bu desteği sunar. Amaç daha mutlu, keyifli ve istediğiniz gibi bir ebeveyn olmanıza yardımcı olmaktır. Bu süreçte, çocuklarınızın gelişimine ilişkin en güncel bilimsel verileri edinir, potansiyellerini gerçekleştirmelerine destek olacak davranış tarzlarını içselleştirirsiniz.

Ana Baba Rehberi, Ayşegül Cebenoyan tarafından kurulmuş, ebeveyn koçluğu konusunda seminerler düzenleyen ve danışmanlık hizmeti sunan bir kurumdur.

İletişim Bilgileri
Adres: Atölye Lokomotif - Güzelbahçe Sk., Güzelbahçe Ap. 29/5 Nişantaşı, İstanbul
Tel: 0531 491 99 90 / 0212 232 62 92

Ana Baba Rehberi tarafından düzenlenen Okul Çağı Çocuklar (6-10 yaş) Semineri, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Psikoloji - Kişisel Gelişim kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir