Homeopatiye Giriş Eğitimi - Aktiffelsefe Levent Şubesi - Spor - Sağlıklı Yaşam - Meraklısı İçin
Homeopatiye Giriş Eğitimi

İstanbul Spor - Sağlıklı Yaşam Aktiffelsefe Levent Şubesi

Homeopatiye Giriş Eğitimi

Homeopatiye Giriş Eğitimi Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Eylül, Ekim, Kasım, Aralık aylarında olmak üzere her ay bir hafta sonu saat 10.00 - 17.00 arasında gerçekleştirilecektir.

TEDAVİ SANATI HOMEOPATİ, vücudun kendini doğal olarak iyileştirmesine yardım eden bütüncül bir tedavi sistemidir. Homeopatide hastalığın sebebi bir organda meydana gelen bozukluk değil kişinin yaşam enerjisinin bozulmasıdır. Bu yüzden homeopatide hastalığa değil, hastanın bütününe göre ilaç verilir. Homeopatik ilaç, tamamen doğal maddelerden yapılır ve hastanın iyileşme gücünü harekete geçirecek en küçük dozda verilir.

Eğitmen: Dr. Hasan Gökhan Şentürk (www.homeopati.com.tr)

Homeopatiye Giriş Eğitim İçeriği

  • Homeopati Tarihi
  • Homeopati Felsefesi
  • Hastalık Kavramı
  • Organon
  • Potens Kavramı
  • İlaç Resimleri
  • Acil Durumlar

Eğitim Seminerleri 2015 Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Eylül, Ekim, Kasım, Aralık aylarında olmak üzere her ay bir hafta sonu saat 10.00 - 17.00 arası Aktiffelsefe Levent Şubesi salonunda olacaktır ve 8 ay sürecektir.

Eğitim ücreti her bir seminer için 250 TL + KDV'dir. Kayıt işleminiz sonrasında kurum yetkilileri size ulaşarak önümüzdeki program için rezervasyonunuzu tamamlayacaktır.

Etkinlik Yeri: Aktiffelsefe İstanbul Levent Şubesi

Bu kurs 1270 kez görüntülendi.

Etiketler

Aktiffelsefe Levent Şubesi Hakkında

Aktiffelsefe Yeni Yüksektepe Kültür Derneği, 1989 yılında kurulmuş kültürel, ekolojik, sosyal çalışmalar yapan, kar amacı gütmeyen, siyasi ve dini bir nitelik taşımayan gönüllü bir felsefi harekettir.

Adres: Nispetiye Cad. Kerem 1 Apt. No:32D: 11 K:4 1. Levent
Telefon: 0 212 268 04 08

Aktiffelsefe Levent Şubesi tarafından düzenlenen Homeopatiye Giriş Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Spor - Sağlıklı Yaşam kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir