Özel Önder Bilgisayar Kursu - Meraklısı İçin

İstanbul Bilgisayar Kursları

Özel Önder Bilgisayar Kursu

Önder Bilgisayar Kursu bilgi teknolojileri sektöründe uzmanlaşan kadrosuyla 2001 yılında eğitim faaliyetlerine başlamıştır. Açıldığı günden beri temel misyonu bilgi çağının temel dinamiklerini kursiyerlerimize sunmak olan kurumumuz, kursiyerlerinin iş hayatına uyumu üzerinde titizlikle durmaktadır.

Kursiyerlerimizin aldıkları eğitimlerle alakalı alanlarda istihdam edilmek istedikleri bilinci içerisindeyiz. Yegâne hedefimiz çağın gerektirdiği donanıma sahip, sürekli yenilenen, değişime açık, edindiği becerileri yaşamın her alanına uygulayabilen bireyler yetiştirmektir. Eğitimde en büyük önceliği öğrenci memnuniyeti olan kurumumuz güçlü eğitim kadrosuyla her yıl yüzlerce başarılı mezun vermektedir. İlgili alanda mezuniyeti olan, eğitmen formasyonuna sahip, piyasa deneyimi bulunan öğretmenlerden oluşan kadromuzla bilgisayar teknolojisi alanındaki yeniliklere odaklı eğitim sunulmaktadır.

Kursiyerlerimizin meslek edinmelerine yardımcı, iş hayatına uyumlu ve kariyerinde yükselmelerine destek olan eğitimlerimizin sonunda kurumumuz tarafından Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitim sertifikası verilmektedir. Çağımızda gücün Önder'i bilgi teknolojileridir. Kursiyerlerimizin bu gücü en iyi şekilde kullanması temel hedefimizdir.

İletişim Bilgileri

Merkez Mah. Bağcılar Cad. 23/A Sok. No:2 Kat:3 Bağcılar/İstanbul

Tel: 0212 515 06 05

Gsm: 0212 515 06 09

onderbilgisayarkursu.com

Bu sayfa daha önce 1847 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Özel Önder Bilgisayar Kursu tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Özel Önder Bilgisayar Kursu tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir