Oryantal Dans Kursu - Dans Kursları - İstanbul - Ekol Sanat - Meraklısı İçin
Oryantal Dans Kursu

İstanbul Dans Kursları Ekol Sanat Merkezi

Oryantal Dans Kursu

Herkes oryantal dansını öğrenebilir ve oryantal dersinin keyfini çıkarabilir.

Yaşınız, kilonuz ne olursa olsun doğru bir oryantal dansı eğitmeni tarafından eğitim aldığınızda oryantal dansını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Bayanlar genellikle oryantal kurslarına bir çok değişik nedenler ve oryantal dansının bir çok faydalarından dolayı tercih ediyor. Egzersiz yapmak ve dans etmek için, eğlenceli bir hobi edinmek için, sosyal ve kültürel etkileşim amacıyla, oryantal dansının fiziksel ve psikolojik faydalarını nedeniyle, profesyonel kariyer edinebilmek amacıyla dans öğrenmek isteyenler var. Oryantal dansı eğitmeni olabilmek ve oryantal dansı gösterileri yapabilmek amacıyla kurslarımıza katılanlar da bulunuyor. 

Göbek dansı olarak da bilinen oryantal dans kadınların özellikle rahatsız olduğu karın, basen, bel çevresi bölgesindeki yağların yakılmasında son derece etkili bir yöntemdir. Ayrıca selülitin de en eğlenceli ve hızlı çözümüdür. Dikkat ettiyseniz dansözlerin büyük bir çoğunluğu son derece fit görünümdedirler. Oryantal dansıyla ilgileniyor ve oryantal kursumuza katılmak istiyorsanız oryantal kursumuzdan beklentilerinizi belirleyebilir ve kişisel hedefler koyabilirsiniz.

Kursun Süresi:

Program kapsamında toplamda 3 ay oryantal eğitimi verilmekte olup, uygulama olarak haftada 2 gün 2 saat şeklinde eğitimler verilecektir. Öğrencilerimize etüt çalışmaları ile birlikte bilgilerini değerlendirebilme ve pekiştirme imkanı da sunulmaktadır.

Kursun İçeriği:

  • Nefes ve hareket kombinasyonu
  • Temel oryantal hareketleri
  • Oryantal dans için duruş pozisyonları ve oryantal dansında vücut estetiği
  • Oryantal dansında denge ve hakimiyet unsurları
  • Oryantal dansında teknik ve estetik
  • Oryantal dansı ritim ve oryantal hareketlerin müzikle uyumlu biçimde yapılması

170 TL yerine 140 TL.

Bu kurs 3306 kez görüntülendi.

Ekol Sanat Merkezi Hakkında

Ekol Sanat Merkezi, 2012 yılında Burhan Topkaya tarafından kurulmuş ve yeni bir kurum olmasına rağmen birçok alanda verdiği nitelikli sanat eğitimi ile kültürün gelişimine katkı sağlamayı hedefleyen bir sanat merkezidir.

Tiyatro, diksiyon, şan, solfej, keman, piyano, gitar, bağlama, yan flüt, ney, latin dansları, modern dans, arjantin tango, oryantal, plates ve halk oyunları Ekol Sanat Merkezi'nde katılabileceğiniz kurslar arasında yer alıyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Şirinevler Mahallesi Maraşel Fevzi Çakmak Caddesi Gediz Sokak No:16/1 Bahçelievler / İSTANBUL

Telefon: 0  212 639 50 80

Ekol Sanat Merkezi tarafından düzenlenen Oryantal Dans Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.