Nar Kolye hediyeli Cam & Alev Sanatı workshopu - Kathre Cam Tasarım - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Lale Kolye Hediyeli Cam & Alev Sanatı Workshopu

İstanbul Hobi Kursları Kathre Cam Tasarım

Lale Kolye Hediyeli Cam & Alev Sanatı Workshopu

Kathre Cam Tasarım tarafından düzenlenen Lale Kolye hediyeli Cam Sanatı Workshopu'na katılarak bu sanatı keşfedebilir, deneyebilir ve merakınızı giderebilirsiniz.

Cam Sanatı Workshopu'nda camın alevdeki hareketini gözlemleme, camı ve alevi yakından tanıma fırsatı bulacaksınız.

Workshop 2 saat sürmektedir. Dileyen katılımcılar workshop sonrasında aylık programlara devam edebilirler.

2 saatlik Lale Kolye hediyeli Cam Sanatı Workshopu Meraklısı İçin ziyaretçileri için 75 TL!

Workshop periyodik olarak yinelenen tarihlerde düzenlenmektedir. Kayıt işleminiz sonrası kurum yetkilileri katılımınız için uygun gün ve saati birlikte belirlemek için sizinle iletişim kuracaklardır.

Bu kurs 3099 kez görüntülendi.

Etiketler

Kathre Cam Tasarım Hakkında

Kathre Cam Tasarım'ın kurucusu, eğitmeni ve tasarımcısı olan Berna Terziahmetoğlu 1976'da İstanbul'da doğdu. Eğitimini tamamlayıp 10 yıl çeşitli şirketlerde dış ticaret alanında çalıştıktan sonra 2005 yılı Eylül ayında camla tanıştı. Kurshuni Cam Atölyesi'nde Lokman Kurşunlu'dan alev sanatı dersleri aldı. 2006 Haziran'ında Beykoz Cam Ocağı Vakfı'nda Michaela Möller'in Cam Boncuk ve 2008 Ağustos'ta Julie Anne Denton'ın İleri Seviye Cam boncuk ve Alev Sanatı programlarını tamamladı. Son olarak Eylül 2010'da İtalya'da Lucio Bubaco'nun Alevde Heykelsi Formlar konulu workshop'una katıldı.

2010 kurduğu Kathre Cam Tasarım Atölyesi'nde, Türk cam sanatını aksesuara ve objelere yansıtarak bir Türk markası oluşturmak ve kültürel değerleri modernize ederek kaliteli,sıradışı el yapımı tasarımları tüketiciye ulaştırmak amacıyla yaptığı tasarımların yanı sıra kişiye özel workshoplar da düzenlemektedir.

Adres : Kathre Container Atölye - Ihlamurdere cad. Yeni Yol sok. 13/B
Tel: 0532 418 27 71
E-posta: [email protected]

Kathre Cam Tasarım tarafından düzenlenen Lale Kolye Hediyeli Cam & Alev Sanatı Workshopu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir